banner864

TİB'de önemli iddia! O isim kayıplara karıştı 29 Temmuz 2014, 13:23

F tgipi örgüt Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nda güvenlik krizine neden oldu. TİB'in iletişim sistemlerinin kuruluşuna öne ayak olan elektrik-elektronik mühendisi Harun Biniş ortadan kayboldu. Teşkilatın tüm birimlerinin sabotaja açık olduğu belirtiliyor.
F Tipi örgütün dinleme üssü haline gelen Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nın kara kutusu ortadan kayboldu. TİB'in kuruluşunda iletişim sistemlerinin alınmasına ön ayak olan elektrik-elektronik mühendisi Harun Biniş kayıplara karıştı.

Yeni Şafak Gazetesi'nin haberine göre, TİB'in kuruluş aşamasında iletişim sistemleri, örgüte yakın Kaynak Holding bünyesindeki Sürat Bilgisayar tarafından hazırlandı. Sistemlerin alınmasına ve kurulmasına da aynı şirkette Grup yöneticisi olarak çalışan Harun Biniş öncülük etti.

Ancak, Gülen örgütüne yönelik operasyonların başlamasının ardından Harun Biniş de ortadan kayboldu.

Biniş'in kayıplara karışması ve TİB'deki sistemin Gülen örgütüne yakın firmalar tarafından kurulması güvenlik sorununu da beraberinde getirdi. F Tipi örgüt, TİB'in tüm birimleri, teşkilat yapısı ve kurumsal alt yapısı ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olduğu için her türlü sabotaj ihtimalinin mümkün olduğu belirtiliyor.

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

harun biniş :

bu kişi kilit... bu arkadaş çözülürse bir çok şey açığa çıkacaktır. hep ince işlerle uğraştığı söylenirdi...

REŞAT KAYNAK :

i̇leti̇şi̇m si̇stemleri̇ni̇n tek tek faturalari gümrük belgeleri̇ i̇ncelenmeli̇ yurda yasal yolla mi gi̇rmi̇şlerdi̇r. yoksa kaçak mi sokulmuşlardir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar