banner864

TIR gerginliğinin fotoğrafları internete sızdı 03 Ocak 2014, 19:10

MİT TIR'ının durdurulması sırasında yaşanan devlet krizinin fotoğrafı ortaya çıktı. Fotoğrafta, camları filmli bir aracın önünde bekleyen MİT görevlileri ve jandarma görülüyor. İşte o fotoğraf ve yaşananlar...
MİT, Jandarma, polis; Kırıkhan Başsavcılığı, Adana TMK savcısı ve Başbakanlık kavgaya tutuştu... Silah yüklü olduğu iddia edilen TIR ise ortadan kayboldu... Devleti birbirine katan MİT TIR'ının durdurulduğu sırada çekilen bir fotoğraf internete düştü.

Fotoğraf, o gece yaşananları anlatmak açısından önem taşıyor. Solda MİT görevlileri, sağda jandarma var.

Ortamın gergindi... Az daha MİT ile kolluk arasında silahlı çatışma çıkacaktı. Tartışma ve bağrışmalar yaşandı. Bu gerginliği olay yerindeki Savcı Özcan Şişman anlattı. Kırıkhan Başsavcılığı'nın tutanağında ise kavga yer almadı ancak an be an anlatılan gelişmeler, ortamın ne kadar gergin olduğunu ortaya KOYDU.

Gerginlik fotoğrafa böyle yansıdı. Araçla alıkonulan MİT görevlileri bir yanda, el koyduğu TIR'ı arayamayan jandarma diğer tarafta yer aldı.
 
İşte o fotoğraf ve yaşananlar...


ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

omer :

Tır arandıktan sonra mitin ne önemi kaldı bu olay düpedüz israilin işi

jack :

İcinde silah yuklu bu tır devlet sırrıymis.. Suriyedeki muhaliflerin eli silahli teroristler oldugundan hic suphe duymamistim zaten..... Kıral Çıplak canim Kral Çıplak!!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar