banner864

TMMOB'ta devrim başladı 25 Nisan 2014, 17:28

TMMOB GMO Yönetim Kurulu Başkanı Sinem Dedetaş oldu
Geçtiğimiz hafta gerçekleşen TMMOB Gemi Mühendisleri Odası Genel Kurulu’nda seçilen 44.Yönetim Kurulu’nda görev dağılımı yapılarak ilk kez bir bayan Yönetim Kurulu Başkanlığına getirildi. Yönetim Kurulu’nun ilk toplantısında alınan kararla Sinem Serhan Dedetaş ilk bayan Yönetim Kurulu Başkanı oldu.  

TMMOB Gemi Mühendisleri Odası Genel Kurulu’nda 44. Dönem Yönetim Kurulu'na seçilen Katılımcı Gemi Mühendisleri Grubu'ndan Burak Acar, Ferhat Acuner, Elif Akal, Sinem Serhan Dedetaş, Davut Kul, Alper Şal ve İsimsiz ve Sınırsız Gemi Mühendisleri Grubu'ndan Turhan Soyaslan ilk Yönetim Kurulu Toplantısı’nı gerçekleştirdi. 

 İlk toplantılarında Görev dağılımı yapan TMMOB GMO 44.Yönetim Kurulu Üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanı olarak Sinem Serhan Dedetaş’ı seçti. Yönetim Kurulu tarafından yapılan görevlendirme ile Ferhat Acuner Başkan Yardımcısı, Burak Acar Genel Sekreter, Alper Şal Genel Sayman olarak görevlendirdi. Genel Kurul’da Yönetim Kurulu’na seçilen Elif Akal, Davut Kul, Turhan Soyaslan ise yönetim kurulu üyesi olarak görevlerine devam edecek.

Deniz Haber Ajansı

Etiketler

Yorumlar

Kadir SALTOĞLU :

tüm arkadaşlarımızı kutluyorum, başarılar diliyorum.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar