banner864

Topu CHP grubuna attı 27 Ağustos 2014, 19:17

CHP Sözcüsü Haluk Koç, PKK’yı yasalaştıran kanunun iptali için topu CHP grubuna attı. Koç, Süheyl Batum’un hazırladığı dilekçenin işleme konulup konulmayacağı sorusuna, "dilekçeyi grup yönetimi değerlendirir" sözleriyle yanıt verdi. Dilekçe sahibi Batum’u hedef alan Koç, "Bireysel tavırla gruba bağlı milletvekilliği sıfatı yürümez" dedi.

Topu CHP grubuna attı paylaşan: ulusalkanal
CHP Sözcüsü Haluk Koç PKK'yı yasallaştıran açılım yasası ile ilgili topu CHP grubuna attı.

MYK toplantısı sırasında basına açıklama yapan Koç, soruları yanıtladı. Haluk Koç, Süheyl Batum’un açılım yasasının iptali için hazırladığı dilekçenin işleme konulup onulmayacağı sorusuna net yanıt vermedi.

Batum'u hedef alan Koç, bireysel tavır alındığını savundu.

Haluk Koç Cumhurbaşkanlığı devir teslim törenine ilişkin de konuştu. Törene katılım konusunun yarın açıklanacağını söyledi.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

cenap aytepe :

bu parti artık atanın kurduğu parti değil .kanla kazanılan topraklarımızla ilgili bile olmazsa olmazlarımızı bile bir millet vekili rahatça konuşamıyorsa bu atayada şanlı bayrağımıza da ihanettir.size nerden emir gelecek....aldığınız paralar haram olsun

ilahiadalet :

ya siz hala o koltuklarda oturuyor musunuz utanmaz adamlar çıkıp birde konuşmayada yüz bulabiliyorsunuz yahu bunca yıllık chp liyim bundan sonra size oy yok

muharrem elçi :

rte'ye biat konusunda akp'lileri geçtiniz.bu da bir başarı.illa sandıkta geçecek değilsiniz ya.öyle değil mi?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar