banner864

Trafik polisleri korna çalan vatandaşlara ceza kesti 06 Mayıs 2014, 16:35

Anayasa Mahkemesi önünde Adalet Nöbetinde olan yurttaşlar ellerinde Türk bayraklarıyla bekleyişlerini sürdürüyor.

Trafik polisleri korna çalan vatandaşlara ceza... paylaşan: ulusalkanal
Anayasa Mahkemesi önünden geçen araçlar da Adalet nöbetinde olan yurttaşlara korna çalarak destek verdi. Ancak AYM önüne gelen trafik polisleri korna çalan araçlara ceza yazmaya başladı.

Olay yerindeki yurttaşlar trafik polisine sorulan "Neden ceza kesiyorsunuz?" sorusuna ise polis memuru; AYM Başkanı Haşim Kılıç'ın emriyle geldiklerini korna seslerinden rahatsızlık duyulduğunu ve bunun için de ceza kestiklerini ifade etti.
Haber: Çağla Akkuş

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

muco aras :

aym başkanı haşim kılıç korna sesinden rahatsızmış biz onlardan çok ama çok rahatsısız onlarada cezayı allah verecek

MSS :

laik cumhuriyetin koruyucusu durumundaki devlet organlarında üst kademedekiler en baştan hata yaptılar, düşmanın savaşsız ülkeyi ele geçirmesine göz yumdular, rahatsız oldukları yerde istifa ederek kadrolarda yer açtılar, ellerindeki yasal güçleri düşmana karşı kullanmadılar. sonunda bugün azınlıktalar, yaşlılar ve güçsüzler. halen karşılarında sanki vicdan sahibi, namuslu kişiler varmış gibi etkisiz eylemlerle mücadele ediyorlar. halen saygı bekliyor, destek bekliyor, aslında acıma bekliyorlar. atatürk ülkeyi işgal eden yabancı güçlerle, şeriatçı ayaklanmalarla onlar gibi mi mücadele etmişti? karşınızda bu dilden anlamayan, sizi hor görenler var. zaten az olan gücünüzü işe yarar eylemlerde kullanmalısınız.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar