banner864

TSK açıkladı: Kışlada cep telefonu kullanılabilecek 13 Nisan 2015, 10:29

Kışlada artık cep telefonu serbest olacak. Açıklama Türk Silahlı Kuvvetleri'nden geldi. Askerler TSK tarafından belirlenen telefonlarla belli saatlerde görüşme yapabilecek
Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, er ve erbaşların aileleri ile olan iletişimini geliştirmek, moral ve motivasyonu yükseltmek maksadıyla, kışlalarda cep telefonlarının belirli koşullar ve saatlerde kullanılmasına yönelik çalışmalarda sona gelindiği açıklandı.

Genelkurmay'ın açıklamasında, "Türk Silahlı Kuvvetlerince belirlenmiş ve onaylanmış cep telefonlarıyla belirli saatlerde ve belirlenmiş numaralarla aileleriyle konuşma imkânına kavuşacaktır" denildi.

Açıklama şu şekilde:

"Türk Silahlı Kuvvetlerine emanet edilmiş vatan evlatlarının aileleri ile olan iletişimini geliştirmek, moral ve motivasyonu yükseltmek maksadıyla; kışlalarda cep telefonlarının belirli koşullar ve saatlerde kullanılmasına yönelik çalışmalarda sona gelinmiştir. Uygulamanın başlamasıyla birlikte erbaş ve erlerimiz özellikleri Türk Silahlı Kuvvetlerince belirlenmiş ve onaylanmış cep telefonlarıyla belirli saatlerde ve belirlenmiş numaralarla aileleriyle konuşma imkânına kavuşacaktır."

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

uğur :

mayısta askerim. tarihi de belli olaymış iyi olurdu

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar