TSK açıkladı: PKK mahkeme kurdu 20 Eylül 2014, 12:18

Genelkurmay Başkanlığı, PKK'nın Ağrı'da mahkeme kurarak yargılama yaptığını açıkladı. TSK'nın internet sitesinden yapılan açıklamada, PKK'nın alacak verecek meselesi nedeniyle bir yurttaşa para cezasına verdiği belirtildi. Açıklamada, söz konusu kişinin aracının gasp edildiği kaydedildi.
Genelkurmay Başkanlığı, PKK'nın Ağrı Dağı kırsalında mahkeme kurduğunu ve vatandaşlara ceza kestiğini açıkladı.

Açılımla birlikte alan hakimiyeti kazanan PKK'nın mahkemeler kurduğu Genelkurmay Başkanalığı tarafından doğrulandı.

Genelkurmay konuyla ilgili internet sitesinden bir açıklama yaptı. Açıklamada PKK'nın Ağrı'da kurulduğu mahkemeyle vatandaşları cezalandırdığı kaydetti.

"PKK, AĞRI'DA MAHKEME KURDU"


Bölücü terör örgütü mensubu teröristler tarafından; Ağrı'da ikamet eden bir şahıs, 03 Eylül 2014 günü, alacak verecek meselesi nedeniyle başka bir şahıs tarafından şikâyet edildiği gerekçesiyle, Ağrı Dağı kırsalında kurulan sözde mahkemeye götürülmüştür.

Açıklamanın devamında sözde yargılama sonucunda PKK'nın para cezası verildiği belirtildi.

"ARACI GASP EDİLDİ"


Anılan şahıs, Ağrı Dağı kırsalındaki sözde mahkemede yapılan yargılama sonucu, para cezası ile cezalandırılmış olup, ayrıca özel aracı gasp edilmiştir.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

boran :

Ychp mhp ve akp sayesin de herşey yok oldu dün sınırımıza kaç Suriyeli girdi turkmeleri almadılar ışıd la pazarlık sonucu bırakılan insanlar aslında kaç kişiydi şimdi suriye ye girecegiz mi usa ile birlikte

Nazsoy :

Günaydın PKK nın mahkeme kurduğunu, okul açtığını sağır sultan bile duydu. Yeni Türkiye nin yeni TSK sı yeni mi? Duyuyor! Çok şaşırdım vallahi, çok yakında İŞİD bile mahkemelerini kurup okullarını açacak.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar