banner864

TSK'dan çok önemli açıklama! 31 Temmuz 2015, 11:21

Türk Milleti, ordusuyla ayrılmaz bir bütün olduğunu birkez daha gösterdi. Terör örgütlerine yönelik operasyonlar sürerken, çok sayıda vatan sevdalısı gönüllü asker olmak için Genelkurmay Başkanlığını mektup yağmuruna tuttu. TSK'yı duygulandıran bu durum, mehmetçiğin motivasyonunu da arttırdı
erör örgütü PKK'nın güvenlik güçleri ve sivil halka yönelik saldırıları sonrası başlatılan operasyonlar sürerken, HDP, TBMM'nin olağanüstü toplanmasını istemişti. Vekil sayısı az olduğu için çağrısı karşılık bulmayan HDP'ye destek CHP'den gelmiş TBMM terör gündemiyle toplanmıştı. Siyasi kulislerde partiler arasında tartışmalar devam ederken vatan sevdalıları, ordusuyla elele olduğunu birkez daha gösterdi.

TSK'nın terör hedeflerine yönelik operasyonları kararlılıkla sürerken, çeşitli STK'lardan güvenlik güçlerine destek açıklamaları gelmeye başladı. Türk Milleti de asker ve polisinin yanında yer aldı. Sayısız vatansever, terör operasyonlarına  gönüllü olarak katılmak için Türk Silahlı Kuvvetlerini mektup yağmuruna tuttu.

İşte o mektuplardan biri... 

"Sayın Genelkurmay Başkanı; Almanya Düsseldorf doğumluyum... Son günlerde vatanımızda yaşananları elim kolum bağlı seyretmekten büyük rahatsızlık duyuyorum. Seferberlik ilan edilmesede gönüllü olarak her türlü görevi ne pahasına olursa olsun yapmaya hazırım..." 

İşte o açıklama;

"1. Ülkemizde son günlerde yaşanan terör olayları nedeniyle, çok sayıda vatandaşımız Genelkurmay Başkanlığına başvurarak askere alınmayı ve terörle mücadelede görev yapmayı talep etmektedir.

2. Asil Milletimizin kahraman ve duyarlı evlatlarının talepleri Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları tarafından takdirle karşılanmış, duygulandırmış ve motivasyonlarını artırmıştır. Bu ulvi talepler nedeniyle vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.

3. Türk Silahlı Kuvvetleri; bünyesinde bulundurduğu kahraman personeli ile milletimizin huzur ve güvenliğini temin etmek için terör örgütleri ile mücadele kapsamında kendisine verilen her türlü görevi bugüne kadar başarı ile yerine getirmiş, bundan sonra da tarihine ve kendisine yakışır bir şekilde yerine getirebilecek güçtedir." 

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

tÜRK OGLU tÜRK :

BENDE VATANIM BAYRAGIM DINIM iMANIM ECDADIM VE SEHITLERIM ICIN HAZIRIM...BENIDE ALIN.....Ne Mutlu gercek Müslümanim ve Türküm diyebilene..

yağız türk :

benide alın askere dolarlarla...babacığım alırlar mı acaba...ama huber karşısında olsun birliğim babacığımmmm.

memet :

Nereye kadar operasyon olacak sorunun kaynağına inmemiz lazım bu adamlar barış siyasi çözüm istiyormu istemiyormu ne işleri var dağda görülüyorki şehit cenazesi geldinde mhp nin oyu artıyor . Şimdi de saray savaşı çıktı bu çok doğru bir tespit kardeşlik silahla operasyon yaparak olacağını düşünmüyorum

nadirusta :

beni de alın birkaç p... ben götürebilsem kar kardır ne mutlu türküm diyene

İbrahim KEŞ :

Ben 14.03.1996 dogumluyum.. kardeşlerime yardıma gitmek istiyorm . lanet olası o 1 sene önmde duruyor.. gönüllü gitmek istyorm yaşım 19 kendi kararlarımı vereblyorm.. neden bizm gbi vatan sevdalıları duruken siz gidip askerlikten kaçan, gitmemek için çürük çıkaran edepsizlerin kıçında dolanıyosnuz anlamıyorm..

Erdogan Sariksya :

TSK mizin terore karsi harekatina san olsun. Turk Ana Vatani hayinlarin barinmasina uygun degildir. Bu topraklarda Mustafa Kemalin Askerleri yenilmez. Yenilmez. Yenilmez.

Adil Aydın :

ne mutlu türküm diyene.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar