TSK'dan açıklama! Hain pusuyu kim kurdu? 10 Ekim 2014, 16:40

Genelkurmay Başkanlığı, Bingöl'deki emniyet müdürüne yönelik saldırıyla ilgili açıklama yaptı. Genelkurmay'ın internet sitesinden yaptığı açıklama şöyle:

"Bölücü Terör Örgütü mensubu teröristler tarafından, Bingöl / Merkez’de, İl Emniyet Müdürü ve beraberindeki ekibe yapılan silahlı saldırıyı müteakip, olay yerinden kaçan Bölücü Terör Örgütü mensubu teröristlerin yakalanması maksadıyla, Genç-Bingöl karayolunda, Genç İlçe Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Müdürlüğü Ekiplerinin, Genç Köprüsü mevkiinde, birlikte yaptığı yol emniyet ve kontrol faaliyeti esnasında, Yol emniyet ve kontrol görevi icra eden unsurlara, yaklaşan bir araçtan, uzun namlulu silahlarla ateş açılmıştır.

Dört Bölücü Terör Örgütü mensubu terörist iki Piyade Tüfeği ile birlikte ölü olarak ele geçirilmiştir. Olaylarla ilgili olarak adli işlemin başlatıldığı bilgisi alınmıştır."Etiketler

Yorumlar

Hasan Basan :

fuat avni paralel diye doğuya sürülen emniyetçilerin isim listesi başbakanlıktaki bazı kişilerce kck lılara verildiğini yazmıştı. şehit edilen emniyetçiler acaba bunlar mı?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar