banner864

TSK'dan çok sert açıklama: Hunharca, adice ve kalleşçe... 30 Ekim 2014, 12:03

Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır'da silahlı saldırıya uğrayan Astsubay Nejdet Aydoğdu'yla ilgili çok sert açıklama yaptı.
Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır'da silahlı saldırıya uğrayan Astsubay Nejdet Aydoğdu'yla ilgili çok sert açıklama yaptı.

İşte o açıklama:

1. 29 Ekim 2014 günü saat 16.50 sularında, Diyarbakır Merkez Bağlar İlçesi Körhat mahallesi Çarşamba pazarında ailesi yanında olduğu halde alışveriş yapmakta olan Hv.Astsb.Üçvş. Nejdet AYDOĞDU yüzleri maskeli, kimlikleri ve eşgalleri henüz belirlenemeyen iki kişi tarafından, yakın mesafeden başına ateş edilmek suretiyle ağır yaralanmış, ancak kurtarılamayarak şehit olmuştur.

2. Hunharca, adice ve kalleşçe gerçekleştirilen bu saldırıyı şiddetle kınıyor, şehidimize Allah’tan rahmet, şehidimizin değerli ailesine ve Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

ÖNDER KADAN :

açilima devam şehi̇tler gelmeye devam.....nereye kadar.....daha kaç şehi̇t vermemi̇z gereki̇yor......

yasar deligöz :

Sevgili komutanlarimiz ins bulursunuz kallesleri icimiz yaniyo Allah yardimciniz olsun Allahtan dilegim bu devleti bu milleti bolmeye calisan ve bu yolda gencecik assubaylarimizi askerlerimizi sehit eden serefsilerin once Allahtan sonra sizlerden belasinibulmasini diliyor saygilar sunuyorum

Malik boyraz :

yeter be sanki haber ajansi geregini yap geregini

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar