banner864

Türbanlı 4 vekil hiç birşey yapmamış! 31 Ekim 2013, 21:28

Ulusal Kanal, Meclis'e türbanla giren AKP'li 4 kadın milletvekilinin Meclis çalışmalarını mercek altına aldı.
Kanun teklifi hazırlamak, meclis araştırma, soruşturma ve gensoru önergesi vermek, soru önergeleri hazırlamak, Genel Kurul'da konuşmak, bir milletvekilinin Meclis'te yapacağı işler arasında. AKP'nin türbanlı milletvekilleri bu işlerden neredeyse hiçbirini yapmamış.

AKP Konya Milletvekili Gülay Samancı'nın sözlü ve yazılı soru önergesi yok. İlk imza sahibi olduğu kanun teklifi, genel görüşme, soruşturma, araştırma ve gensoru önergesi de yok. Meclis Genel Kurulu'nda 3 yılda sadece 4 kez konuştu.

AKP Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak'ın da, üç yılda iki Genel Kurul konuşması dışında hiçbir etkinliği olmadı.

AKP Mardin Milletvekili Gönül Bekin Şahkulubey, kanun teklifi hazırlamadı. Sözlü ve yazılı soru önergesi vermedi. Genel görüşme, soruşturma ve araştırma, gensoru önergelerinde ilk imza sahibi olmadı. Üç yılda sadece 3 kez Meclis Genel Kurulu'nda konuştu.

AKP Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Bayazıt Kaçar'ın durumu ise daha vahim. Kaçar, Meclis'te hiç varlık göstermedi. Hiçbir önerge ve teklif vermediği gibi, Genel Kurul'da 3 yasama yılında bir kez bile konuşmadı. Sadece el kaldırıp indirdi.

ulusalkanal.com.tr
 
Etiketler

Yorumlar

seyi ahmet çakıcı :

ben seyit ahmet çakıcı bunlar meşhur olmak için ve maaş almak için vekil oldular akp den

nazli :

hak edenler hak etikleri yerde olmuyor malesef.kimlerin hakını korumak için mecliste yemin ettiniz.halkın oyun alarak.halkın sorunlarını meclise taşımak yerine kendinizi yaşatmak içinmi yemin etiniz oylarını alarak milletvekilisiniz o insanlar sizlere hakkını helaledeceklermi.hiç düşündünüzmü biz sizlere hakımızı helal etmiyoruz türban takmakla allah sizi af etmiyecektir kul hakkıyla karşıma gelmeyin demiş kurban oldugum allahım

Mustafa SAKALLI :

en guzel calişmaları var neden memlekette satacak birşey kalmadi, evet çok çaliştilar suriye için. din tekelinde yemedigi halt kalmadi hani cocuklarimizn yarinlari, yatirim parti adina olmaz millet adina olur. ilkel düsünmek yasa degil bilimsel dusunmek adil davranmak hakkını korumak yasal olmalidir yasak olmalı degil..

recep aslan :

sevde bayazıt babasının hatırı için milletvekili yapıldı,yetersiz olduğunu sayın başbakanda biliyor ama rahmetli erdem bayazıtın kızı...

Fatmaa :

4.sü el kaldırıp indirmiş ona fazla bile zeka seviyesinin üstlerine çıkamıyorlar işte.

Ayten Cevik :

Ama milletvekili maaşlarını ceplerine indirdiler ..Utanmadan

ozcan :

musluman olduklarini mecliste hatirlayanlara insan haklari, kadinlarin haklarini, 15 yasindaki kiz cocuklarimizin haklarini ne zaman savundunuz? issizligi, rantciligi, yolsuzlugu,m agdur olan halkimizi, topraksiz birakilan koylulerimizi, van daki depremzade vatandaslarimizi ne zaman savundunuz? nezaman sesinizi duyurdunuz yoksa o zaman musluman degilmiydiniz? basini orterek meclise girenler hangi ozgurlukten yanasiniz? gezideki genclerimizin uzerine gazlar, sular, plastik mermiler sikilirken musluman degilmiydiniz? hic sesinizi duyamadik. turbanla girdiginiz o mecliste bunlari esbaskaniniza sorabilecekmisiniz?

serkan acarel :

kesin gercek, sabit ve dik duran türk kadini su 4 hanimdan (resime bakin !) nefret duyuyordur. o 4 kisi su an hic birsey millet icin yapmamis durumdalar, sirf oylamada el kaldiriyorlar, bask birsey yapmiyorlar. onu 5 yasinda ki kücük cocuk bile yapar.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar