banner864

Türk Bayrağı Yasak, IŞİD logosu serbest 26 Temmuz 2014, 15:58

Irak'ın Musul kentinde 57 gün önce 49 Türk'ü rehin alan ve "cihat" adı altında yüzlerce insanı katleden terör örgütü IŞİD İstanbul trafiğinde.
Irak'ın Musul kentinde 57 gün önce 49 Türk'ü rehin alan ve "cihat" adı altında yüzlerce insanı katleden terör örgütü IŞİD İstanbul trafiğinde.

İstanbul Bağcılar'da, Irak ve Suriye'de sözde cihat adına yüzlerce insanı katleden terör örgütü Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) tişörtlerinin satılmasının ardından şimdi de Şişli'nin en işlek caddelerinden olan Şehit Er Cihan Namlı Caddesi'nde bagajına IŞİD logosu yapıştırılmış bir motosiklet yurttaş kamerasına yansıdı. Motor üzerindeki teçhizatlardan kurye motoru olduğu anlaşılan IŞİD logolu motosiklet, her gün 14 milyon nüfuslu İstanbul trafiğine çıkıyor.Irak ve Suriye’de vahşi katliamlar yapan şeriatçı terör örgütü, koydukları kurallara uymayanları kafir kabul ederek öldürmeye devam ediyor.

Öte yandan daha önce yurt içinde motorlu araçlarının üzerine "Türk Bayrağı", "Ne mutlu Türküm diyene" ve "Atatürk posteri" yapıştıran yurttaşlara trafik kanunun 26/1 ve 26/2 maddeleri uyarınca çeşitli para cezası kesilmiş ve yapışkanları zorla çıkarılmıştı. Şimdi İstanbul Trafik Şube Müdürlüğü'ne bağlı polis memurlarının her gün 14 milyon nüfuslu İstanbul trafiğine IŞİD logolu motosiklete ilgili kanunu uygulayıp uygulamayacağı merak konusu.

Gökhan Çelik
ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

hakan :

lanet olsun abd, israil, ab teşeronu terör örgütlerine

İbrahim Başkut :

plakayı neden buzluyorsunuz, yayınlayın da suç duyurusunda bulunalım

gerçekçi :

isid lağım çukuru gibi içine giren ya ölüp gidiyor yada kuduz kopek gibi önüne geleni ısırıyor

metin mert :

anayasaya aykırı suçlardan anayasa mahkemesince uyarı cezası alan akp,türkiyenin köküne kibrit suyu döktü.. yani bir daha iflah olmayızz..!!

Ali Veli :

allah belasını versin bu isid in.

Kalamışlı :

Allah bunları icat edendenleri bunları koruyupta besleyenleri cehenneminde yok etsin

cevat keskin. :

Bu nasıl din inancı.Bunları inançlarını nefretle kınıyorum.lanetliyorum.Elhamdülillah müslümanım.ama ışit müslümanı deyilim.

Bir dost :

Aceba herseferde olduğu gibi, nabızmı yokluyorlar.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder