banner864

Türk bayrağını yaktılar 07 Ekim 2014, 20:07

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, IŞİD'in Ayn el Arap'a saldırısını bahane gösterenler Türk bayrağını yaktı.
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, IŞİD'in Ayn el Arap'a saldırısını bahane gösterenler Türk bayrağını yaktı.

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesindeki Yolaltı Sokak üzerinde ateş yakarak barikat kuran grup, Doğubayazıt Çok Programlı Lisesi'nin bahçesinde bulunan Türk Bayrağını gönderden indirdi. Daha sonra Türkiye-İran uluslararası karayolunu kapatarak bayrağı ateşe verdi.


Etiketler

Yorumlar

memo memo :

yuzunuz niye kapalı yigit olan kapatmaz

MS :

Bayrak yakanlar mutlaka yakalanip cezalandirilmali, ve o bayragin degerini, magnasini anlayana kadar egitim gormesi gerekiyor. Biz Turk milleti olarak, medeni halk olarak, bize yakisir sekilde hareket etmemiz gerekiyor. Lutfen bu hainlige karsi duygularimiza hakim olup, terbiyemizi bozmayalim. Herseyin yeri zamani var, Vakit geldiginde, hepimiz biliriz.

Alain Pastutmaz :

teroristlerin partisi, kendi çikarlarini dusunerek, " tezkereye hayir " diyor . terorist kardes barzani yardimlarina gelmiyor. utanmaz teroristler oldurdukleri askerlerimizin kendileri için çarpismasini istiyorlar.

kemal orkun :

hükümetin kaynağı olan cehalet karanlık günleri bizlere yaşatacaktır.

Erkut Demirtel :

bunların yaptıkları kobaniye destek değil sadece kendi ülkelerine hainliktir ! Gezi eylemleriyle kobani eylemlerini asla kıyaslamayın çünkü gezide ne bayrak yakıldı nede ULU ÖNDERİN büstü yollara atıldı !

nigar ateşyakar :

bu ülke kürtlere ne yaptıda bayrağı yakıyorlar işit kobaniye giriyor gitsinler onlarla savaşsın nediye bayrağımız yakılıyor

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar