banner864

Türk medyası siperdeki 15 bin genç yerine AKP'nin VIP törenini tercih etti 19 Mart 2015, 19:26

Türkiye Gençlik Birliği, zaferin 100. yılında gençliği seferber etti. Çanakkale siperlerinde 15 bin genç vatanı ve şehitleri için saatlerce yürüdü. Atatürk'ün savaş karargahı olan Bigalı Köyü, 100 yıl sonra gelincik tarlasına döndü. Ancak nedense medya bu haberi görmedi.
Türk Medyası sayfalarını ve ekranlarını vatanları ve şehitleri için yürüyen 15 bin gence kapattı.

Medya, Türkiye Gençlik Birliği'nin coşkulu anmasını görmek yerine AKP hükümetinin VIP kutlamalarını geniş yer ayırdı.

Aydınlık'ın dışındaki gazeteler 100. yılda Çanakkale siperine yatan on beş bin genci görmedi. Herhangi bir ülkede haber bültenlerinin ilk üç sırasına girecek bu kutlamayı Ulusal Kanal dışında televizyonlar da ekrana taşımadı. 

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

erdoğan :

afilli sanatçı dedikleri kişilerin ayakkabılarını yarım saat haber olarak gösteren zavallı medyaya pek sözüm yokta onların yeri belli penguenci adına halk tv deninen sözde iyi bilinen televizyon kanalı bile penguencilik yaptı zavallı bunlar zavallı tgb halk sizinle gurur duyuyor yaşasın tgb yaşasın tlb biz kazanacağız ve doğruyu göstereceğiz herkese

egemen :

diledikleri kadar kendi vip törenlerini takip etsinler. büyük gercek yaklasıyor. cöken liberal ekonomileriyle beraber topuda tarihin derinliklerinde yerini alacak.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar