Türkiye bu görüntüleri konuşacak! 05 Şubat 2014, 12:39

"Türkiye o görüntüleri konuşacak!" İşçi Partisi Türkiye'nin gündemini sarsacak yeni görüntüler açıklayacak. Partiden yapılan açıklamada, bugüne kadar hiç bir yerde yayınlanmayan görüntülerin basına duyurulacağı belirtildi. Basın toplantısı ise, yarın saat 13.00'da yapılacak.

İŞÇİ PARTİSİ, GÜNDEME OTURACAK GÖRÜNTÜLER... paylaşan: karsiyorum
Türkiye kamuoyu, ülkenin gündemine bomba gibi düşecek görüntülerle tanışacak!

Görüntüleri ise İşçi Partisi açıklayacak.

Partiden önemli bir açıklama yapıldı. Perşembe günü saat 13.00'da düzenlenecek olan basın toplantısında, çok önemli bilgilerin kamuoyuna duyurulacağı belirtildi. Açıklamada, "Daha önce hiç yayınlanmamış!, Daha önce hiç kimsenin görmediği!, Daha önce kimsede bulunmayan, bölücülük ve yıkıcılığın hangi araçlarla yürütüldüğünü ortaya koyan görüntüler!" ifadeleri kullanıldı.

Bu açıklamanın ardından herkes, "İşçi Partisi hangi görüntüleri açıklayacak" sorusunu sormaya başladı. Sosyal medyada gün boyu İşçi Partisi'nin ne görüntüsü açıklayacağı konuşuldu. Ancak görüntülerin konusuna ilişkin net bir bilgi verilmedi.

İşçi Partisi Basın Bürosu Başkanı Ezgi Sağcan, açıklamayla ilgili Ulusal Kanal yayınında konuştu.

Açıklama saat 13.00'de İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Hasan Basri Özbey tarafından partisinin İstanbul İl Merkezi'nde paylaşılacak.


ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Garip Bektaş :

Dileğim önce dogu beyin ivedi olarak yurt severler ile serbest olması ailemi geçindirecek başka imkanım olsa iş partisine en ufak destek benim için onur olurdu. Hepinize sevgiler kolay gelsin işçi partisini seviyoruz sevgiler

ZAFER POYRAZ :

İŞÇİ PARTİSİNİN TGB NİN MİLLİ MERKEZİN ÇALIŞMALARINI BÜYÜK BİR DİKKATLE VE HER ZAMAN YAKINDAN İZLEDİM İZLİYORUM. EMPERYALİZME KAN EMİCİ VAMPİR KÜRESEL GÜÇ BİRLİĞİNİ OLUŞTURAN EMPERYALLERE VE ONLARIN TÜRKİYE UZANTILARI OLAN AKPKK YA TARİKATLARA, CEMAATE, PKK YA KCK YA PYD YE VE TBMM SİNDEKİ TEMSİLCİLERİ BDP YE KARŞI VERDİKLERİ MÜCADELELERİNİ TAKDİR VE TEBRİK EDİYORUM. YARIN (6-2-2014) TE YAPACAKLARI FLAŞ VE BOMBA AÇIKLAMALARINI MERAKLA BEKLİYORUM. İNŞALLAH GÜL ÜN MAL VARLIKLARINIDA BELGELERE DAYANDIRARAK ANLATIRLAR !

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar