banner864

Türkiye Kenan Işık'ı konuşuyor! 08 Nisan 2014, 15:06

Medya Takip Merkezi (MTM), magazin dünyasının Mart ayında medyada en fazla yer alan ünlülerini araştırdı.
Gazete, dergi, TV kanalları ve internet siteleri üzerinden hazırlanan rapora göre 3 bin 815 adet haberle Acun Ilıcalı ilk sırada yer aldı. TESYEV’e 5 milyon TL , Edirne’de okuduğu İstiklal İlköğretim Okulu'na 38 bin TL bağışlayan Acun Ilıcalı, 24 yıl önce trafik kazasında kaybettiği anne ve babasının adına huzur evi ve rehabilitasyon yapacağı ile ilgili çıkan haberlerle Mart ayı gündeminde konuşuldu. Geçtiğimiz ay 4. kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan Ilıcalı, kızı Melisa ile ilk kez görüntülenmesiyle de haberlere konu oldu.

Mart ayında en çok konuşulan bir diğer isim ise 3 bin 793 adet haberle Kenan Işık oldu. Mart ayında spor salonunda yere düşerek başını betona çarpması sonucu beyin kanaması geçiren Ünlü tiyatrocu ve sunucu Kenan Işık, gündeme damgasını vurdu. Işık, başarılı bir beyin ameliyatının ardından yoğun bakıma alınmıştı. Günlerdir uyutulan Kenan Işık'ın sağlık durumu ise ciddiyetini koruyor.

Kenan Işık’ı sırasıyla Necati Şaşmaz, Cem Yılmaz, Sezen Aksu, İbrahim Tatlıses, Kıvanç Tatlıtuğ, Onur Akay, Hülya Avşar ve Gülben Ergen takip etti.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Samsun :

Allahsifaver sin

ERGUN SAVAŞ :

allah kenan beye acil şifalar versin

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar