banner864

Türkiye Liseliler Birliği 10 Kasım'da Ankara'ya çağırıyor! 07 Kasım 2013, 11:30

"Günümüz Türkiyesi'nde gün, yas tutmanın değil mücadele etmenin günüdür.
İktidar büyük bir aymazlık içerisinde saldırmaktadır. Hem milli değerlerimize hem yaşam tarzımıza saldırmakta. Kişisel hürriyetlerimize, hangi evde kiminle kalacağımıza, saat kaçta nerede olacağımıza, ne yiyip ne içebileceğimize kadar hepsine karışmaktadır. Türban kamusal alanlara kadar girmiş, demokratikleşme paketi adı altında Türk ulusunu yok etme planları yapılmıştır.
Türkiye de gericilik ve bölücülük el ele vermiş, Cumhuriyet kazanımları tasfiye edilmiş ve milli egemenlik yabancı güçlere devredilmiştir. Bilimin okullardan tasfiye edildiği, vatanın bağrına nifak tohumları ekildiği bu günlerde 10 Kasım saat 08:00' da Güvenpark'ta buluşacak ve Tandoğanüzerinden Anıtkabir'e yürüyeceğiz. Türkiye'nin tüm illerinden gelecek olan genç adımlarla beraber Ata'nın huzurunda mücadelemizi büyüteceğiz.

Türkiye Liseliler Birliği (TLB) olarak buradan ilan ediyoruz! bu saatten sonra her koşul altında meydanlarda olacağız. Türkiye'nin tüm liselilerini 10 kasım'da bizlerle beraber kol kola mücadele etmeye çağırıyoruz. Bizler bu ülkenin geleceği, Mustafa Kemal'in askerleriyiz!" 


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

misafir :

haydi gencler, haydi tgb liler, haydi sanli yüce türk halki, beraber yikin su geriye yürüyen akp lileri, cünkü akp türkiye ye yakismiyor.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar