banner864

Türkiye'de mi yaşıyor? 02 Kasım 2014, 19:23

Türkiye'nin, Lübnan'da şiddet olaylarından sorumlu tutulan Şeyh Bilal Dokmak'a ev sahipliği yaptığı iddia edildi. Es-Sefir gazetesinin haberinde, olayların baş sorumlusu olarak görülen İkra Derneği Başkanı'nın Türkiye'ye kaçtığı belirtildi. Haber askeri kaynaklara dayandırıldı.
Kuzey Lübnan’ın liman kenti Trablus'ta yaşanan şiddet olayları Türkiye'ye uzandı.

Yaşanan olayların baş sorumlusu olarak gösterilen İkra Derneği Başkanı Şeyh Bilal Dokmak’ın Türkiye’ye kaçtığı iddia edildi.

Lübnan’ın Es-Sefir gazetesinin haberine göre, ordu güçlerinin aldığı önlemler sonucu Trablus kentindeki silahlı gruplar eylem yapamaz hale geldi.

Askeri kaynaklara dayandırılan haberde, eylemlerin baş sorumlusu olarak gösterilen Şeyh Bilal Dokmak'ın Türkiye'ye kaçtığı iddia edildi.

Lübnan ordusu, Türkiye’ye kaçan Şeyh Bilal Dokmak’ın evinde çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirdi. Aramada 50 el bombası, 20 kalaşnikof marka silah, çok sayıda mühimmat ve roket bulundu.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Malik boyraz :

adam bin odali sarayi ne icin yapti saniyorsunuz herkese oda bulunur

T.C vataninin bekcileri :

turkiyede dunyanin her bir tarafindan gelen teröristler bizim diye hukumet bu ulkeyi kargasaya sokmak icin detseklemiyorlarmi zaten kendilerininde ne olduklari hallerinden belli degilmidir

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder