banner864

“Türkiyemizi Kemalist Devrim rotasına sokacağız“ 07 Ekim 2013, 17:04

İşçi Partisi’nin 9’uncu kurultayı, sonrasından oluşan Merkez Karar Kurulu Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çıkarak bağlılıklarını gösterdi. Şeref Defterini imzalayan İşçi Partisi Genel Başkanvekili Hasan Basri Özbey, Milli Hükümeti kuracakları sözünü verdi.
İşçi Partisi’nin 9’uncu Kurultayında belirlenen Merkez Karar Kurulu, Ulu önderin huzuruna çıkarak bağlılıklarını gösterdi.

İşçi Partisi Genel Başkanvekili Hasan Basri Özbey, öncülüğündeki İşçi Partisi heyeti ilk olarak mozoleye çelenk bıraktı. Ardından saygı duruşunda gerçekleşti.

Ardından heyet Misaki Milli kulasine gitti. İşçi Partisi Genel Başkanvekili Hasan Basri Özbey şeref defterini imzaladı.
 
"Türkiyemizi Kemalist Devrim rotasına sokacağız"
 

İşçi Partisi 9. Olağan Kurultayı sonunda seçilen MKK üyeleri, Anıtkabir’i ziyaret ederek Atatürk’ün mozolesine çelenk koydu. İşçi Partisi Heyeti adına İşçi Partisi Genel Başkanvekili Hasan Basri Özbey, Anıtkabir Özel Defterine şunları yazdı:

 

 

Büyük Devrimci Önderimiz,

Mazlum Milletlerin Büyük Kahramanı,

Aziz Mustafa Kemal Atatürk,

 

İşçi Partisi 9. Genel Kurultayı’nı “Yaparız!” iradesiyle tamamladık.

Kurultayımız, 150 yıldan bu yana emperyalizmle mücadele eden Türk Devriminin ve önderliğinizle zafere ulaşan Cumhuriyet Devriminin milliyetçi, halkçı ve sosyalist ana damarlarınden gelen kadrolarla  devrime önderlik edecek Merkez Karar Kurulumuzu seçti.

Merkez Karar Kurulumuz, manevi huzurunuzda, size ve Milletimize söz veriyor:

Milletimizin bütün imkan ve kabiliyetlerini birleştirerek;

-          Haçlı’nın BOP Eşbaşkanlığı Diktasını yıkıp, Milli Hükümeti kuracağız!

-          Mafya Gladyo Tarikat rejimine son verecek, Türkiyemizi yeniden Kemalist Devrim rotasına sokacağız!

-          Türkiyemizi ABD emperyalizminin güdümünden kurtaracak, Milletin egemenliğini ve tam bağımsızlığımızı gerçekleştireceğiz!

-          Komşuda barış, komşularla barış, yurtta barış sağlanacaktır!

-          Türkiye’yi bölücülük ve yıkıcılıktan temizleyip, Türküyle ve Kürdüyle Büyük Milletimizi birleştirerek, vatanımızı bütünleştireceğiz!

İşçi Partisi 9. Genel Kurultayı’nın görevlendirdiği Merkez Karar Kurulu olarak, büyük varlığın önünde saygıyla eğiliyoruz.

 

Hasan Basri Özbey

İşçi Partisi Genel Başkan Vekili


ulusalkanal.com.tr 
Etiketler

Yorumlar

Beysun tnkt :

yaptıklarınız yapacaklarınızın teminatıdır..başarılar diliyorum ..türkiye'yi aydınlığa sadece siz kavuşturabilirsiniz..yürekten inanıyorum..

TC Genc :

isci partisi ile gurur duyuyoruz ve daima yanindayiz. saygiyla selmaliyoruz.

serkan acarel :

türkiye cumhuriyetine ne yakisir biliyormusunuz, chp ile ip koalisyon yapsinlar, sonuc kesin cok güzel olur bence, ama maalesef sayin kilicdaroglu son zamanlar da biraz saptiriyor. bir bildigi var dir, biraz bekliyelim. ip dogru yolda, tebrik ediyorum.

ayyildizim albayrak :

herzaman yanınızdayız işçi partisi halk size güveniyor ve nasıl canla başla çalıştığınız görüyor.bu dönem olmasada ilerideki dönemin parlayan yıldızı işçi partisi olacaktır.bundan hiç şüphemiz yoktur.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar