banner864

TÜSİAD'dan koalisyon ziyareti 16 Haziran 2015, 19:22

Patronlar kulübü TÜSİAD heyeti önce CHP sonra MHP Genel Başkanlarıyla bir araya geldi. AKP-CHP koalisyonu fikrine destek veren TÜSİAD liderlere, "uzlaşın" mesajı verdi.
Patronlar bu talebi önce CHP'ye sonra da MHP'ye iletti. Seçimlerden sonra koalisyon turlarına başlayan TÜSİAD heyeti, Ankara'da liderlerle bir araya geldi.
İlk durak, CHP Genel Merkezi'ydi. Görüşme saat 14.00'te başladı. TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran Symes başkanlığındaki heyet, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

Görüşmeye CHP Genel Başkan Yardımcıları Faik Öztrak, Selin Sayek Böke, İstanbul Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Erdoğan Toprak ile İstanbul Milletvekili İlhan Kesici de katıldı. Yaklaşık bir saat süren basına kapalı görüşmeden sonra Cansen Başaran Symes, açıklama yaptı.

İkinci adres MHP Genel Merkezi oldu. Genel Başkan Devlet Bahçeli ile yapılan görüşme de saat 16.00'da başladı. 

Cansen Başaran Symes MHP ziyaretinden sonra da "koalisyon" mesajı verdi. Açılıma ilişkin görüşlerini paylaştıklarını söyledi. TÜSİAD heyeti yarın da Başbakan Ahmet Davutoğlu ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile görüşecek.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

ATAMER SAYIN :

rahmetli̇ ecevi̇t e yapmadiğiniz kalmadi.hükümetten düşmesi̇ne yardimci oldunuz.akp ye sesi̇ni̇z soluğunuz çikmiyordu.pkk yi mecli̇se sokan kemel(kemal)kiliçdaroğluna sözünüz geçi̇yor deği̇lmi̇ merak etmeyi̇n kendi̇ parti̇si̇ne faydasi olmayan atatürk çüleri̇ parti̇si̇nden ayrilmasina ses çikarmayan dersi̇mli̇ kemalden ,bu parti̇ atatürk deri̇ni̇n(devri̇ni̇n) chp si̇ deği̇l şa di̇yen şahistan si̇zede fayda gelmez..

atamer sayın :

sn tüsi̇ad,bu zamana kadar neredeydi̇ni̇z..şmdi̇ chp akp koali̇syonuna işik tutuyorsunuz. cumhuri̇yet e olmadik numaralari akp çevi̇ri̇rken nerelerdeydi̇ni̇z. bi̇razda memleketi̇ni̇ze sahi̇p çikin.akp i̇kti̇darina sesi̇ni̇z çikamiyordu neden

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar