banner864

TÜSİAD'tan açılım mesajı 31 Mart 2014, 22:14

Yerel seçimlerin ardından TÜSİAD'tan seçimlerle ilgili açıklama geldi. TÜSİAD yönetimi "2014 Yerel Seçimlerinin yüksek bir katılımla ve güvenli bir şekilde tamamlanmasından memnuniyet duyduklarını belirtti. Açılım sürecine de değinilen açıklamada "çözüm süreci ve Avrupa Birliği uyumuna hız kazandırmalıyız.” denildi.
TÜSİAD 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleşen yerel seçimlerin ardından bir açıklama yaptı. Açıklamada Öcalan ile yürütülen açılım sürecine yorum yapıldı.

Açıklamada  “2014 Yerel Seçimlerinin yüksek bir katılımla ve güvenli bir şekilde tamamlanmasından memnuniyet duymaktayız" denildi.

Son dönemde muhalif çıkışları ile bilinen TÜSİAD'ın açıklaması  AKP'ye karşı geri adım sinyali olarak yorumlandı.

Seçim sonrası döneme ilişkin değerlendirmelerin de yer aldığı açıklamada "hızla ve partiler üstü bir anlayışla demokrasimizi, ekonomimizi ve sosyal yapımızı güçlendirecek reformlara yönelmeli" ifadesi kullanıldı.

Tüm siyasi partileri ve adayları, kutladıklarını belirten TÜSİAD yönetimi seçilen tüm yerel yöneticilere başarılar diledi.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

murat aydın :

paranin kölesi̇ olmak bu gali̇ba! muali̇f olsalar di̇ktatör zararmi veri̇r şi̇rketi̇ni̇mi̇ batirir ne olur vatanmi bölünsün ameri̇kaya yalaklanmak avrupaya yalaklanmak ne kadarda i̇şi̇nmi̇ze geli̇yor si̇zi̇n kazandiğiniz paralarda haram

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder