banner864

Tutsak denizcilerden cemaat medyasına teşekkür! 31 Ocak 2014, 23:22

Tutsak denizciler, Cemaat medyası ile Deniz Kuvvetleri'ne "manidar" bir teşekkür mektubu gönderdi. Mektupta Gölcük Tershanesi'nin kapılarını Zaman Gazetesi ve Samanyolu Televizyonu'na açması eleştirildi. Komutanlar tershane belgeselini, "Bahriye ve Atatürk dostu, kumpaslara karşı yayınlarıyla gönüllerinde taht kuran cemaat medyasından ilgiyle takip ettiklerini" söyledi.
 Kumpaslarla tutsak edilen denizciler cemaat medyasına teşekkür ederek Deniz Kuvvetlerini iğneledi.

Zaman Gazetesi ve Samanyolu Televizyonu'nun özel izinle Gölcük Tershanesi'nde çekim yapmasını eleştiren komutanlar, Deniz Kuvvetleri'en "manidar" bir teşekkür mektubu gönderdi.

"Bu vefalı ve ilkeli davranışlarından dolayı başta Deniz Kuvvetleri Komutanı; Donanma Komutanı ve Gölcük Tersanesi Komutanı olmak üzere; bu yapımda katkısı bulunanlara tebriklerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz. Hayırlı seyirler."

Tutsak denizciler imzasıyla yayınlanan mektupta Zaman Gazetesi ve Samanyolu Televizyonu da unutulmadı. Cemaat medyasının kumpas yayınlarına dikkat çekildi.

"Gölcük Tersanemizin Bahriye ve Atatürk dostu Samanyolu TV'de özel bir programla tanıtıldığına ilişkin haberi Zaman Gazetesi'nden keyifle okuduk. Donanmanın; düzmece kumpas davalar sürecinde yanımızda yer alan ve bizleri destekleyici yayınlarla gönlümüzde taht kuran Samanyolu TV'de tanıtılmasından büyük mutluluk duyduk.(!)"

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar