banner864

Tutuklu yakınları Genelkurmay'a yürüyor 09 Ekim 2013, 11:33

Balyoz davasında tutuklu komutanların yakınları Genelkurmay Başkanlığı'na yürüyor.
Vardiya Bizde Platformu Ankara Sözcüsü Emekli Tüm General Naci Beştepe 12:30'da Genelkurmay önünde basın açıklaması yapacak. 

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

ome :

birileri cikip haykirdi 13 aralikta 8 nisanda,daha sonra halkda tepkisini gosterdi gezi olaylarinda ama devlet icinde yuvalanamis cemaat mensuplarini gecemediler

kerem anafartalar :

önce iftira attılar sonra hapsediler sonra kendi yobaz gerici düşüncelerini aşılamaya çalıştılar sonra cumhuriyete darbe indirdiler ama unutmasınlar bunların hesabı sorulacak bunların zulümleri sorulacak yaşasın cumhuriyet yaşasın türk ordusu

TC Genc :

inanamiyoruz gercekten bu sessizlige bas egmeye inanamiyoruz, akp kabadayilarina karsi korku tasimak gercekten ayip denecek kadar utandirici. bu suskunlugun bir amaci mi var, beymimiz almiyor dogrusu, ataturkun askeri merttir cesurdur, surada iki tane cahil cubelanin elinde oyuncak olunurmu, allahaskina!

MSS :

nasıl bir sessizliktir bu, nasıl bir akılsızlıktır. sabret, bekle bekle diye 2008'den beri bir bir kafese kapatılmak, susmak... sözde atatürk'ün ordusu, sözde türk ordusu, kendi eliyle kafese girmek utanç verici. osmanlı savaşı kaybedip ingilizler istanbulu işgal ettiğinde de benzeri yaşanıyor, en kahraman olanları bir bir istanbula çağırıp tutuklayıp malta'ya sürüyorlar. boğazlıyan kaymakamı gibi bir çoklarını da asarak idam ediyorlar. hepsi kuzu kuzu itaat edip teslim oluyor. nasıl bir akılsızlıktır bu, baştan beri ne bekliyordunuz?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder