Uçak Mühendisi, Emekli Albay Veli Seyit Vatan Partisi milletvekili aday adayı oldu 24 Mart 2015, 18:05

2011 yılında Kd. Albay rütbesinden emekli olan 1997-2000 yılları arasında ’28 Şubat’ kumpas davasında 420 gün Sincan F tipi cezaevine mahkum edilen Uçak Mühendisi, Emekli Albay Veli Seyit Vatan Partisi’nden Eskişehir milletvekili aday adayı oldu.
2011 yılında Kd. Albay rütbesinden emekli olan 1997-2000 yılları arasında ’28 Şubat’ kumpas davasında 420 gün Sincan F tipi cezaevine mahkum edilen Uçak Mühendisi emekli albay Veli Seyit Vatan Partisi’nden Eskişehir milletvekili aday adayı oldu.
esgazete.com'un haberine göre, İktidara gelen AKP’nin karabulut gibi ülkenin üzerine çöktüğünü belirten Vatan Partisi Eskişehir Milletvekili aday adayı Veli Seyit, “Milletimizin alın teri ve emeği ile 80 yılda elde edilen Cumhuriyet kazanımları ve kutsal vatanımızın toprakları ekonomi bakanı Unakıtan’ın ifadesi ile ‘babalar gibi’ satılmıştır. Siyasi alanda Türk ismi itibarsızlaştırılmış, tarımsal alanda ‘milletin efendisi’ olan köylü yok edilmiş, ekonomi tam anlamıyla dibe vurmuş, işçimiz, memurumuz, emeklimiz sefaletin kucağına itilmiş, borç batağındaki vatandaşlarımız bankaların sömürüsüne maruz bırakılmıştır” dedi.
“Tüm haksızlık, yolsuzluk ve zulümlere katlanmak zorunda mıyız, AKP’ye mecbur muyuz” diye soran Vatan Partisi Eskişehir milletvekili aday adayı Seyit şunları söyledi:
"AKP’ye koltuk değnekliği yapan, aziz milletimize sırtını dönen, ülkemizin ve milletimizin bölünmesine destek veren CHP ve MHP gibi partilere katlanmak zorunda mıyız? Tarihi şan ve şerefle dolu, onurlu ve asil Türk Milletinin bu teröristleri, vatan hainlerini destekleyeceğine inanıyor usunuz? Artık ‘başka oy verecek parti yok’ ya da ‘ne yapalım çaresiziz’ gibi ifadelerle kendinize serzenişte bulunmayın. Ümitsiz değilsiniz, çünkü Vatan Partisi var.”

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar