Uçakta skandal anons 13 Ocak 2015, 10:28

Pegasus'un İstanbul-Adana seferini yapacak uçak tam 6 saat boyunca hareket etmedi.
Pegasus'un İstanbul-Adana seferini yapacak uçak tam 6 saat boyunca hareket etmedi.Yolcular 6 saat boyunca uçakta uçuşu beklerken, 6 saat sonunda gelen uçuş ekibi adına yolculara seslenen kaptan "Yorgun uçuş ekibiyle uçmak ister misiniz?" diye sordu.

Pegasus'un uçuştan yeni gelen ekibi göndermesine yolcular büyük tepki gösterirken, bunun üzerine yeni bir uçuş ekibi getirildi.

Sol

Yorumlar

h.aynur yuksel :

Pegasus'un bu ilk değil benimde ıstanbul_izmir ucusumda hiçbir açıklama yapmadan uçuş saatimizin geçmesine rağmen 1 saat bizi bekletip sonrada uçuş ekibinin henüz gelmediğini söyleyerek yeni ekibin gelmesini beklemiştik. Buda pegasusula son yolculuğum oldu, birdahami Allah korusun.

halil karay :

ayıp yahu

mustafa cenap :

işte özelleştirme ve yorgun şöför uykusuz yola çıkar kaza olur yorgun pilot uçağı kaldırır kaza olur sonra uçak bileti 40 lira diye reklam yaparlar bu şekilde otobüs kazalarını görüyoruz kim bilir kaç uçak böyle kaza yaptı ve ne yuvalara ateş düştü ..artık vahşi kapitalizmin sonu geldi yoksul bıraktıkları insanları toplu katlediyorlar ayaklanmasın diye ..ama artık yiyecekleri kalmadı kendilerini yiyecekler

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar