banner864

Ulusal Kanal GYY Güneş: Çamur at izi kalsın kampanyası'na geçit vermeyeceğiz 16 Mayıs 2014, 23:07

Sabah gazetesi köşe yazarı Ersin Ramoğlu, ısıtılıp ısıtılıp devreye sokulan bir yalanı köşesine taşıdı. Ramoğlu “Ulusal Kanal'ındaki spiker gibi. 'Keşke bir ölüm olsa’ demişti o da. Oldu maalesef... Sevindi kafirler” diye yazdı. (15 Mayıs 2014, Sabah)

Ramoğlu’nun köşesine taşıdığı yalan AKP'ye yakınlığıyla bilinen haber7.com adlı internet sitesinin ürünü. Haziran ayı başında üretilen bu yalan ürünü “haber” kısa sürede açığa çıkmış ve halkımızın büyük tepkisine neden olmuştu. Ulusal Kanal'a sosyal medyada destek yağmış, ortada hiçbir videonun olmadığına dikkat çekilmişti. Yalanına kimseyi inandıramayan Haber7.com adlı internet sitesinin yetkilileri haberi geri çekeceklerini açıklamış ve haberi kısa sürede yayından kaldırmıştı.

Milletimizin öfkesini ve haklı isyanını gece gündüz demeden yaptığı yayınlarla ekranına taşıyan Ulusal Kanal tertiplere, baskılara ve yalanlara karşı aşılıdır. Ersin Ramoğlu’na hodri meydan diyoruz. Ey Ersin Ramoğlu yanıt ver! “"Keşke birkaç ölüm olsa" denildiğinin kanıtı var mı? Öyle denilen bir videoyu izledin mi? Sana bu yalanları kim yazdırıyor?

Ersin Ramoğlu’nun ve yandaş medyanın Ulusal Kanal’a yönelttiği yalanlar ve iftiralar bir çaresizliğin sonucudur.

Yalanın belgesi olmaz. Yalancıların amacı bellidir “Çamur at izi kalsın.” Ersin Ramoğlu büyük kaya kaldırdınız, yalanlarınızın altında kalacaksınız. İki elimiz yakanızdadır. Yalanların ve yalancıların peşini bırakmayacağız. Yalanlarınızın hesabını mahkemede vereceksiniz.

Dostlarımız da, düşmanlarımız da bilsin ki, Ulusal Kanal’a yönelik “Çamur at izi kalsın kampanyası”na geçit vermeyeceğiz.

Yener Güneş
Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni
Yorumlar

nuri demir :

ulusal kanal spikeri ölüm istiyor haberini bir incele enbesil haberi yapan haber7.com haberini yaptığı gün geri çekti haberin üstüne resmi koyan türkiye gazetesi resmi koyduğu spikerden ve okuyucularından özür diledi bunlar google da var spiker ulusal kanaldan ayrılalı 4 yıl olmuş haber 03.06.2013 de yapıldı oysa haberin üstündeki spiker 25.10.2012 tarihinde gstv den bugüntv ye geçen spor spikeridir ulusal kanal yöneticilerinede bir tavsiye haber yalan diye geçiştirmeyin böyle kapsamlı açıklama yapın bütün y... paralı kalemler görsün hatta kanalınızın haber proğramlarınada taşıyın haberi çünkü hiç günahı olmayan pırıl pırıl bir spiker var ortada...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar