banner864

Ulusal Kanal seçimde alternatif yayın yapacak! 07 Haziran 2015, 12:41

Genel Seçim Sonuçları seçim günü 18.00’den itibaren Ulusal Kanal ekranında olacak. Ulusal Kanal Türkiye'nin bütün noktalarından hızlı, doğru güvenilir sonuçlar en kolay anlaşılır şekilde ekrana getirmeyi hedefliyor.

Birden fazla kaynaktan beslenerek partilerin Türkiye genelinde illerde ve ilçelerde aldığı oy oranlarını ekrana getirecek olan Ulusal Kanal bütün seçim çevrelerinde gönüllü muhabirler ve müşahitlerden de yararlanacak.

Ayrıca, seçime damga vuran olaylar, seçim bölgelerinden, partilerin genel merkezlerinden canlı bağlantılar da gün boyunca Ulusal Kanal ekranında olacak.

Liderlerin ve adayların ilk değerlendirmelerini de Ulusal Kanal ekrana gelecek.

Şüphesiz seçim günü bütün TV kanallarında seçim sonuçları olacak. Ancak Ulusal Kanal güçlü yorumcu kadrosuyla “8 Haziran sabahı Türkiye'yi ne bekliyor?” sorusuna en doğru yanıtları vermeyi hedefliyor. İşte yayın günü yorumcu olarak katılacak bazı isimler: 

İsmet Özçelik, Sabahattin Önkibar, Sait Yılmaz, Uğur Civelek, Ferit İlsever, Yaşar Okuyan, Barış Doster, Nevval Sevindi, Çağdaş Cengiz, Mustafa Mutlu, Soner Polat, Arslan Bulut, Rıza Zelyut, Mehmet Ali Güller, Serhan Bolluk…

Pazar 18.00’den itibaren başlayacak yayını Gülgun Feyman, Halil Nebiler, Can Karadut, Filiz Atıcı, Umut Tezerer, Murat Şahin'in sunuculuğunda deneyimli bir ekip ekrandan yönetecek.

Seçim 2015 Özel programı Pazar 18:00'den itibaren Ulusal Kanal'da


ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar