banner864

Ulusal Kanal’dan zorunlu açıklama... 14 Haziran 2013, 00:15

Gezi Parkı direnişiyle başlayıp tüm yurda yayılan halk hareketi 15 günü geride bıraktı. Ulusal Kanal, 15 gündür “Özel Yayın” akışı ve günlük ortalama 20 saat canlı yayını ile milletimizin sesi olmaya devam ediyor. Özel Yayın akışında birçok programın akışında değişiklikler yapılmaktadır.
Özellikle akşam saatlerinde başta Gezi Parkı ve Kızılay olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında eylemler, polis müdahaleleri yaşanırken Ulusal Kanal’dan milletimizin beklentisi bu gelişmelerin anında izleyiciye aktarılmasıdır. Ulusal Kanal da izleyicilerimizin yakından takip ettiği gibi yayın akışını bu ihtiyaca göre şekillendirmiştir.
Örneğin Sayın Hulki Cevizoğlu’yla Ceviz Kabuğu, Nihat Genç’le Veryansın, Nurzen Amuran’la Dosya ve daha birçok programın saatinde özel yayın yapılmıştır. Anlayışları için programcılarımıza teşekkür ederiz.
Sayın Barış Doster, Sayın Türker Ertürk ve Sayın Bartu Soral’ın yer aldığı bir sohbet-analiz programı olan “Çözüm” Programı’nın saati (21:30-23:00) de Özel Yayın olarak planlanmış ve programcılarımıza bir gün önceden bildirilmiştir. Kendilerine, Özel Yayın’da konuk olarak katılmaları ve görüşlerini izleyiciyle paylaşmaları önerilmiştir. 
Ancak Sayın Türker Ertürk, bu kararı kabul etmeyerek “Ulusal Kanal’la yollarımızı ayırdık” açıklamasını yapmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.
13.06.2013
Etiketler

Yorumlar

HAKAN HADJOVIC :

gezi parki ile başlayan ve gazdan adam festivali ile devam eden bu muhteşem direniş eğer siyasi bir oluşuma dönüşmezse yavaş yavaş kaybolacak ve direniş sandiğa yansimayacaktir,, halk chp ile bu iş olmaz diyor...

BURSALI NEZİH TURAN :

artik milletin hesap sorma vaktidir hey millet top yekün ayaklanin uyumayin ve korkmayin korkunun ecele faydasi yoktur onlar gibi korkupta polis zavallilarina siğinmayin onlarda tiyatrocu kivirici tayyipin askerleridir

BURSALI NEZİH TURAN :

kimseden korkmaz fakat türkiyenin bütün iş adamlari akp den korkuyor bence bir iki ay kimse çalişmasin hiçbir vergi toplanamasin akpnin sonudur halk ve ulusal bir numara bu kardeşlikten insanliktan sonra

vatandaş :

taksim eylemini yalova halkı olarak destekliyoruz

fehmi boz :

bugün 15/06/2013 ankarada akp mitingi var.bu mitinge katilanlarin çoğu belediye işçileri ve onlari yakinlaridir,bizzat şahidim bana belediye de çalişan bir yakinim söyledi eğer orada çalişanlar mitinge katilmazsa işten atilmakla uyarilmişlar,mecburn katilmak zaorunda birakiliyorlar.eminim mitinge katilanlarin çoğu belediyeye bağli iştiraklerden ve belediyeden katilanlardir.diğerleri de akpnin kandirarak topladiği iradesiz kesimlerdir.

Gurbetci capulcu :

Sizinle isvicrenin gurbetci capulculari gurur duyuyor sizleri seviyoruz yurdumuzun güzel insanlari!

özgür :

ulusal kanal'a resimdeki logo yakışır bence.kanal yönetiminin bunu değerlendirmesini öneriyorum.

D.Keçeli :

türker ertürk programı güzel olmuştu. komutanım bu konuyu tekrar düşünmelidir.. yolların birleşmesi için yola çıkıldı ayrılması için değil. aydınlık 'taki yazılarınızı okuyoruz ama programı da çok iyi yönetiyordunuz, bu güzellikten bizi halkımızı mahrum bırakmayınız lütfen.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar