banner864

Ulusal Kanal'ın uydu frekansı değişiyor! 11 Temmuz 2014, 15:33

15 Temmuz'dan itibaren uydu üzerinden yayın yapan tüm televizyon kanallarının frekansları değişecek.
14 Temmuz'u 15 Temmuz'a bağlayan gece Türkiye'nin bütün uydu televizyonları frekans değiştirecek. Türkiye'nin milli televizyonu Ulusal Kanal da, sizlere daha iyi bir yayın sunabilmek için uydu frekanslarını değiştiriyor.

Yeni frekans, 15 Temmuz gün başlangıcından itibaren uygulanacak. 15 Temmuz'dan itibaren, izleyicilerin Ulusal Kanal'ı izleyebilmek için uydu ayarlarını değiştirmeleri gerekiyor. 15 Temmuz'dan itibaren eski uydu ayarları geçersiz olacak.

Ulusal Kanal'ı izlemek için girilmesi gereken değerler ise şöyle

12422.50 Mhz frekansı
Dikey V- polarizasyon
27500 Sembol Oranı


Ulusal Kanal'ın yeni uydu frekansları, 15 Temmuz'a kadar kanalda yayınlanacak tanıtım filmleri, ulusalkanal.com.tr internet adresi veya 0212 251 50 90 numaralı telefondan öğrenilebilir.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Necati ilhan :

sayin ulusal kanal emekcileri türksat 4a avrupa yayinindaki frekansiniz cok zayif en fazla 26 % cok zor seyrediyoruz bazi kanallar bu nedenden dolayi frekanslarini degistirdi ve cok daha iyi oldu umarim bu degisim ulusal kanalda da gerceklesir ve bizler en dogru tarafsiz bilgilere ulasiriz saygilarimla .

ali kor :

hani çekmiyo

merve ersoy :

sayin ulusal kanal yetkılılerı sınyal gucunuz çok zayıf yagmurlu ve fırtınalı havalarda hıç seyredemıyoz bugunde oyle ilgılerınızı beklıyoruz çunku gerçeklerı sızlerden ogrenıyoruz şimdıden teşekkurler

kartal Uçar :

beşiktaş maçını izlemek için gürcistan' ın 1 tv kanalını ayarlamaya çalıştım. ulusal kanal kayboldu. frekans demeyin. 12422,50 yi ayarlayamıyorum. çünkü uydu alıcımda ondalık yazmak mümkün değil. yeniden kurmaya çalıştım, bulamıyorum. yardım lütfen

abrek :

evvelden ulusal kanal digiturkteydi.. masrafı fazla geldi sanıırm ulusal cekildi digi'den.. yazık oldu vesselam.. izliyorduk guzel guzel.. tivibuda da yok.. canaga kaldık..

abrek :

canakta herhangi bir ayar gerekmiyor sanırım, yoksa öylecene kalır.. cunku ben dahil bir cok insan beceremez bu işi..

TC MN SIM :

Uyariniza tesekur ederim. 《★ NEMUTLU TURKUM DIYENE. ☆》

Ergin Demir :

full hd yayınlar ne zaman başlıyor?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar