banner864

Ulusal Kanal'ın yayını kesilemez! 03 Mayıs 2014, 10:44

Cuma gecesinden bu yana süren yayın kesintisi ile ilgili olarak Ulusal Kanal Genel Müdürlüğü'nden bir açıklama geldi. Açıklamada şunlara yer verildi:
"02.05.2014 cuma günü, saat 22.50'de gazeteci Mustafa Mutlu'nun yönetimindeki Kral Çıplak programı esnasında yayınımız kesilmiştir. Teknik ekiplerimizin Türksat yetkilileri ile yaptığı görüşmeler sonucu yayın kesintisinin Türk Telekom Metro Ethernet hattından kaynaklandığı belirtilmiş ve Türk Telekom'la iletişime geçilmiştir. Beyoğlu bölgesi santrallerinde genel bir arıza olduğunu belirten Türk Telekom yetkilileri sorunun ne zaman çözüleceğine dair bilgi vermemiştir.

Yayının kesildiği sırada Eternet hattı dışında binadaki bütün internet hatlarında da kesintiler yaşanmıştır.

Hizmet veren kuruluşun kendi bünyesindeki bir arıza nedeniyle Ulusal Kanal'ın saatlerdir sağlıklı yayın yürütemiyor olması ve sorunun ne zaman çözüleceğine dair bilgilendirilmiyor olmamız en hafif tabirle "sorumsuzluktur".

Sorunun en kısa zamanda çözülmesi, kanalımızın maddi ve manevi kayıplarının daha da büyümemesi için bütün yetkilileri göreve çağırıyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

ULUSAL KANAL
Etiketler

Yorumlar

vatansever :

Gelceginyildizi ulusal ve isci partisi kiskananlar catlasin iki muhalefet hala bir cumhurbaskanligi konusunda adam bulamiyor yazik oteki ati alip uskudari gecmek uzere

cenap aytepe :

korkunun ecele faydasıyok geliyoruz yakındır elımizin nasır baqlyozlarıyla başlarına vuracağız yakındır.

selahattin demirci :

Bu sorunun teknik sorun olmadığını inanıyorum mutlaka çekemeyenlerin sabotaj DIR...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar