banner864

Ümit Özdağ: HDP'ye oy vermeyenlerin evi tarandı 23 Haziran 2015, 13:00

MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, Gaziantep’te Vatan Mahallesinde HDP’ye oy vermeyenlerin evlerinin kalaşnikoflarla tarandığını iddia etti.
MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ,seçim dönemiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özdağ, "Gaziantep'te Vatan mahallesinde HDP'ye oy vermeyen kişilerin evlerinin ve araçlarının kalaşnikofla seçimden üç gün sonra tarandığını, ben Gaziantep milletvekili olarak size söyleyebilirim!" dedi.

MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ,seçim dönemiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özdağ, "Gaziantep'te Vatan mahallesinde HDP'ye oy vermeyen kişilerin evlerinin ve araçlarının kalaşnikofla seçimden üç gün sonra tarandığını, ben Gaziantep milletvekili olarak size söyleyebilirim!" dedi.

BİLGİ GAZETECİLERDEN GELDİ

HDP'ye oy vermeyen ev ve otomobillerin kurşunlandığı bilgisinin kendisine gazeteciler tarafından aktarıldığını belirten MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, gaziantephaberler.com sitesinden Atilla Karaduman'ın "Konuyu emniyetten ya da valilikten doğrulttunuz mu" sorusuna "Hayır. Bilgi edinmedim. Haber kaynağım gazeteciler. Emniyetin kayıtlarına girmemiş olabilir. Zaten girseydi şaşırırdım. Bu açıklamayı basın müşavirliğim aracılığı ile ben yaptım. Hatta, 'Gaziantep'te Vatan mahallesinde HDP'ye oy vermeyen kişilerin evlerinin ve araçlarının kalaşnikofla seçimden üç gün sonra tarandığını', ben Gaziantep milletvekili olarak size söyleyebilirim şeklindeki açıklamama katkı da katıyorum. Kurşunlu saldırı, yalnızca bir mahallede değil üç ayrı mahallede gerçekleşmiştir."dedi.

OLAY YERİNDEYDİK

Olayın duyulması ile birlikte Vatan mahallesine gittiklerini söyleyen Gazeteci Yusuf Kılıç, "Fotoğraflar çektik. Polis, olayın seyri açısından açıklama yapmak istemedi. Bu haber, ajanslar tarafından da abonelerine servis yapıldı" dedi.

İŞTE BAHSİ GEÇEN OLAYIN FOTOĞRAFLARIYorum Gönder

Çok Yorumlananlar