banner864

Ünlü oyuncu kaza geçirdi! 11 Ekim 2014, 18:57

Sinema ve tiyatro sanatçısı Tamer Karadağlı, Bursa'nın İznik İlçesi'nde motosikleti ile kaza geçirdi. Kazada yaralanan Karadağlı, helikopterle İstanbul'a getiriliyor.
Sinema ve tiyatro sanatçısı Tamer Karadağlı, Bursa'nın İznik İlçesi'nde motosikleti ile kaza geçirdi. Kazada yaralanan Karadağlı, helikopterle İstanbul'a getirildi.
SANATÇI Tamer Karadağlı, motosiklet grubundaki arkadaşlarıyla gittiği Bursa'nın İznik ilçesinde kaza yaptı. Motosikletinin devrilmesi sonucu yaralanan Karadağlı, çağrılan özel bir helikopter ile İstanbul'a götürüldü.

Oyuncu Tamer Karadağlı, motosikletli 35 kişilik arkadaş grubu ile gezmek üzere Bursa'nın İznik ilçesine geldi. Öğle yemeğini İstanbullu işadamı arkadaşının Darka'daki tesislerinde yiyip şehir turu atan Tamer Karadağlı, daha sonra İstanbul'a dönerken Müşküle Köyü yakınlarında 34 ES 1195 plakalı motosikleti ile virajı alamayınca düştü.

Yaralanan Karadağlı daha sonra çağrılan özel bir helikopter ile İstanbul'da özel bir hastaneye götürüldü. Her iki kolunda kırık olduğu iddia edilen Karadağlı'nın şuurunun açık olduğu açıklandı.

Haber : Mehmet BULDU/ İZNİK (Bursa), (DHA)
Etiketler

Yorumlar

metin yılmazer. :

tamer bey merhaba günaydin geçmi̇ş olsun açi̇l şi̇falar di̇leri̇m.

cemal varoğlu :

allah acil şifalar versin

Onur Duran :

Geçmiş olsun

aaa :

Geçmiş olsun

hayrettin karatas :

Gecmis olsun dileklerimle..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar