banner864

Ünlü profesör Işıl Berat Barlan'ın sır dolu ölümü çözüldü: Dönüyor ve acı son 18 Nisan 2015, 10:01

Prof. Dr. Işıl Berat Barlan'ın ölümünün üzerindeki sır perdesi güvenlik kameraları sayesinde çözüldü. Kazadan sonra Barlan önce deniz kıyısına gidiyor, ardından dönüyor. Son karelerde ise denize atlıyor.

KUZGUNCUK’ta pazartesi gecesi kaza yaptıktan sonra cesedi salı günü Üsküdar sahilinde bulunan Türkiye’nin sayılı alerji uzmanlarından Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Allerji-İmmünoloji Bilim Dalı Başkanı Prof. Işıl Berat Barlan’ın ölümüyle ilgili sır perdesini aralamak için savcılık soruşturma başlattı. Barlan’ın izine son olarak Kuzguncuk sahilinde iki yalının arasındaki parkta rastlandı. Yalıların güvenlik kameraları incelendiğinde, Prof. Barlan’ın sırtında çantasıyla ilk olarak saat 20.50 sıralarında parka geldiği görüldü. SON KAYIT 21.32’DE

Yürüyerek deniz kıyısına inen profesör birkaç dakika sonra buradan ayrıldı. Yarım saat sonra saat 21.22’de yeniden güvenlik kamerasının görüntüsüne giren profesör yine deniz kıyısına indi, bir süre dolaştı, ardından da koşarak denize atladı. Yalının Boğaz’a dönük güvenlik kamerasının görüntülerinde 21.31’de profesörün suyun üzerinde olduğu görülüyor. Akıntıyla yalıya doğru sürüklenen Prof. Işıl Berat Barlan, saat 21.32’den sonra yeniden denize doğru uzaklaşıyor. (Aziz ÖZEN-Fırat ALKAÇ/Hürriyet)

Yorumlar

murat :

ah be hocam beni iyilştirecektiniz naptınız siz ya

Baran :

göruntulerde acikca göruluyor,ya telefonla ?veya parkta karanlikta birisiyle tartisyor?telefon kayitlarina bakilsa kimle konustugu tespit edilir?

murat :

o kadarını bizde biliyoruz tv den seyretetik niye intihar etmiş ne derdi varmış onu araştırın

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder