Ünlülerden Ebru Gündeş'e tepki! 25 Aralık 2013, 00:32

Sanatçı Ebru Gündeş, büyük rüşvet ve yolsuzluk operasyonunda eşi Reza Zerrab'ın tutuklanmasının ardından Star TV'de O Ses Türkiye adlı programa katıldı ve operasyondan sonra yaşadıklarıyla ilgili ilk kez konuştu.
 Ebru Gündeş'in açıklamalarının ardından ünlü isimlerin bazıları destek mesajları atarken bazı ünlüler de tepki gösterdi.

Demet Akalın Kurt: Ebru Gündeş sen Azrail'e selam çakmışsın seviyoruz seni.
Sermiyan Midyat: Ağlama kıyamam. O ağlar ikinizin yerine. Uçuş numarası 4.500.000 $ :)))
Ece Erken: Kim ne halt ederse etsin valla tabii ki çalanlar cezalandırılsın sonuna kadar ama ailesi zarar görmesin, onların suçu değil ki.
Metin Arolat: Ebru'ya sarılıp, sen ağlama demek geldi içimden...
Asuman Krause: Ebru Gündeş canım arkadaşım İyi kötü günde tabii ki yanındayız! Seni tanımayanların ön yargılarını ti’ye bile alma.
Onur Akay: Ebru'nun programa çıkması çok yerinde bir karar, işine saygısını gösterdi ama ağlaması beni çok üzdü. Seni seviyoruz ve yanındayız Ebrucum.
Yılmaz Morgül: Yanındayım Ebru Gündeş sabret doğacak güneş
Ferhat Tunç: O ses Türkiye'de Ebru Gündeş'in , "El konulan uçağımı isterim" diyerek gözyaşı akıttığı söyleniyor. Etme bulma dünyası, ne diyelim!
Mustafa Altıoklar: Berkin var komada yatmakta olan ebru, ekmek almaya giderken başından vurulmuştu hani. Hani 14 yaşındaydı. Sesin ona da titredi mi hiç?

Yorumlar

AYLİN KABA :

mustafa altıoklar a katılıyorum.

ayşe dal :

ebru sana yakişmadi

buket erden :

Ebru gundes turkiyenin en buyuk kadin vokolisti ve en buyuk kazanimidir.bir anne olarak tabiki yavrusunu koruyor cok normal cocuklar bunun bedelini odememeli alara boyle ortamda buyudu berkinin sartlari cok farkli ebru gundes tum gariban cocuklars nasil kavusabilir zamaninda trilyonlar bagisladi unutmayalimEbru gundes saglam bir insan bununda ustedinden gelir.unutmayin her sey bizim icin bugun onaysa yarin bizedir.allah bir kapiyi kapatir diyerini acar.

Sevtap :

40 günlük bebek soğukta donarak can veriyor.. o yerlere göklere sığdıramadıgınız ebru gündeş çocuğumun incinmesini istemiyorum diyor.. herkes alkışlıyor.. hani adalet? Siz sefa içinde yaşarken başkaları soğuktan ölüyor can veriyor. Allah büyük kimsenin hakkı kimsede kalmaz elbet hesabı sorulur !!

Ayhan demiray :

Marsa git marsa::))) hani kocacigin almistiya sana hediye, dalga gecerek anlatiyordun,utanmadan bide agliyorsun, degistire degistire bi zengin bulmustun oda patladi simdi nööööreceen??????

yasemin :

Cocugunun incinmesini istemiyorsun iyi hos kimse istemezde cocugunu inciten ne halk ne devlet cocugunu dusunmeyip ilerisini dusunmeyip bogazindan haramı sokan en yakının eşin!!!!!!

dilek dersimli :

Acliktan olen her insanin hesabidir bu..hirsizlar..ferhat tunca katiliyorum.etme bulma dunyasi..ahmet babanin hesabi bu..off soylenecek o kadar sey varkii ama...

mehtap :

Herşeyin bir bedeli var. ama bubedeli sen ödeme. üzme kendini lütfen

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar