banner864

Vali "gavat"ın ardından bugün bakın ne dedi 11 Kasım 2013, 18:07

Adana'daki 10 Kasım töreninde yurttaşlara küfür eden Vali Hüseyin Avni Coş, bugün de gündemdeki yerini korudu. İçişleri Bakanı Muammer Güler'in hakkında inceleme başlattığı Coş, kendisini protesto eden yurttaşlara "marjinal" dedi.
Adana'daki törenlerde yurttaşlara küfür etti, Türkiye'nin gündemine oturdu. Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, hakkında inceleme başlatıldı.

İçişleri Bakanı Muammer Güler, "Devletin valisi konumundaki bir kişinin vatandaşa, her ne kadar rahatsız edici bir diyalog yaşasa da, bu şekilde cevap vermesi doğru olmadı. Ben de rahatsız oldum" dedi.

Güler, olayın incelenmesi için talimat verdiğini açıkladı.

Eleştirilerin hedefindeki Vali Coş ise, küfür ettiği yurttaşlara bu kez de "marjinal" dedi.

Coş, "Coğrafyamızda sayısal bir ağırlığı olmayan marjinal bazı gruplar da değişik amaçlar peşinde" ifadelerini kullandı.

Kendisini protesto eden yurttaşları ayrımcı, bölücü ve şiddet yanlısı olmakla suçladı.

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

nadir gulen :

Asil marjinal olan o ve onun gibi dusunceye sahip olan onu haala adana gibi bir ilde vali olarak tutan akp hukumetidir balik bastan kokar derler baslari neki onlar ne olsun vatandasa ananida al git diyen bir basbakanin hukum surdugu bir ulkede yiz bunlarin olmasi gayet normal...

Ebru Tugay :

Artık birileri bu adamı sustursun.

tuncay uçman :

Basbakain akliyan mùfettis. Mùfettisi aklar vali

Sincap gun :

Zaten vadandasa liderler her lafi soyluyor asaliyorlar sonda marjinal diyorlar once marjinal kime denir neden denir bunu ogrensinler. Yak oyle her onune gelen devlet adami hem oy verceksin seni temsil etsin diye sonra hakaret etcek isin icinden cikamazlarsa marjinal diyecekler. Turkiyede marjinal kafali insanlarin sayisi cok azdir bunlarda zaten boyle bos adamlarla ugrasmazlar. Ben halka boyle hakaret eden insanlari basimda gormek istemiyorum.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar