banner864

Vali Mutlu'dan ilk açıklama 22 Mayıs 2014, 14:24

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'dan Okmeydanı'nda bir vatandaşın polis tarafından vurulmasına ilişkin ilk açıklama geldi.
 Vali Mutlu'nun açıklamaları şöyle:

Okmeydanı'nda emniyet güçlerimiz yaptıkları görev esnasında orada bulunan grupla aralarında bir çatışma oluştu. Bu çatışmada aldığım bilgiler saldırılar olduğu yönünde. Çatışma var, çatışmada silahla yaralanan bir genç var. Öncelikle yaralı gencin şifa bulmasını temenni ediyorum. Şu anda ağır yaralı olduğunu biliyoruz. Hastanemiz gerekli müdahaleleri yapıyor. Olayın nasıl geliştiği elbette yapacağımız soruşturmalar sonunda belli olacak. Kullanılan bir silah var. Olayın olduğu yerde bir sükunet var. Bunun stabil hale getirilmesi önemlidir. Kusur varsa kusuru tespit ederiz. Bir okulumuzun yakınında güvenlik tedbiri almak için bulunan bir emniyet birimine yapılan molotofkokteylli saldırı sonucunda oluşan ve silah kullanılan bir olay var.
Etiketler

Yorumlar

zeki aslan :

İnanmıyorum size bu cinayettir

Mehmet zeytin :

mutlumu sun sayin vali mutlu? bağli olduğun siyasi partiyi mutlu etmek için daha kaç gencimizi öldürecek despot işe yaramaz polislerin

Deniz Taş :

Kusurdan ziyade cinayete benziyor sayın Vali iyice bir bakın madem

sahin aydın :

siz bu valinin söylediklerinden hiç bir şey anladınızmı arkadaşlar? ne yapsin tabi̇... ci̇nayetti̇r di̇ye nasil söylesi̇n deği̇lmi̇ ya?

erol bedir :

Devletin kadrolu teröristi var hepimizin gözü aydin

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar