Validebağ'da yürütmeyi durdurma kararı 21 Ekim 2014, 19:25

Validebağ mahalle sakinlerinin avukatı Gülsün Özdemir, İdare Mahkemesi'nin inşaat çalışmaları için yürütmeyi durdurma kararı verdiğini açıkladı.
Validebağ sakinlerinin avukatı Gülsün Özdemir: İdare Mahkemesi, inşaat için yürütmeyi durdurma kararı verdi.
Validebağ sakinlerinin avukatı Gülsün Özdemir, İdare Mahkemesi'nin Validebağ Korusu yanında bulunan arazide başlayan cami inşaatı için "yürütmeyi durdurma" kararı verdiğini açıkladı. Özdemir, karar yazısını alır almaz inşaatın durdurulması için belediyeye başvuracaklarını söyledi.

İnşaatın durdurulması için Validebağ sakinlerinin 6 ayrı dava açtığı; İstanbul 7. İdare Mahkemesi'nin 2 davayla ilgili yürütmeyi durdurma kararı verdiği öğrenildi.

Naci YÖNER - Ezgi ÇAPA / İstanbul DHA

Yorumlar

vatandaş :

sayın halkın polisi arkadasim, samimi isen senin gibisi 2 elin parmagini gecmez, eger degilsen epey güldürdün beni emin ol..

Halkın polisi :

Halkın polisi: bir polis memuru olarak , diğer meslektaşlarıma şu uyarıyı yapmayı istiyorum.. Polis belirli bir zümrenin yanında saf tutamaz, her zaman ezilen sınıfın.. özelliklede emekçi sınıfın yanında yer almalıdır.... unutmayınkii polis olmanız sizi MARABA lıktan sıyıramaz.. bir teşkilat bir zümrenin emir eri olmamalıdır..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar