banner864

Vali'den gazeteciye tehdit! 02 Ekim 2013, 20:12

Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, bu defa mahkemeye yazdığı yazıyı haberleştiren gazeteciyi tedit etti.
Radikal Gazetesi muhabiri İsmail Saymaz, Vali Azim Tuna'nın Eskişehir 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi 'ne davanın bir başka ilde görülmesi için yazdığı yazıyı haberleştirdi.

Haberden rahatsız olan vali, tepkisini göstermek için gazeteci İsmail Saymaz'a yazılı bir mesaj gönderdi. Ancak vali hızını alamadı ve işi tehdite kadar götürdü. Vali Azim Tuna'nın "yine rahat durmuyorsun" sözleriyle başlayan başlayan mesajı "eninde sonunda orada görüşeceğiz." ifadeleriyle sona erdi.

“Oğlum İsmail, yine rahat durmuyorsun. Siz zaten hem savcı, hem hakim, hem avukatsınız. Müebbet bile sizi kesmez. Bir daha aynı şekilde yorum yaparak bu konuyu işlersen sen adi ve şerefsizsin. Yerin altı da var unutma, eninde sonunda orada görüşeceğiz.”

Vali Tuna, Ali İsmail Korkmaz cinayetinin ardından yaptığı skandal açıklamalar kamuoyunda tepki çekmişti. Sosyal medyada, Tuna'nın görevden alınması için kampanya başlatılmıştı.
 
ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Nil Dokuz :

Ayıp, ayıp. Bir vali böyle işlerle uğraşmamalı. Kime yaranmak istediği aşikar ancak milletin gözünde küçülüyor.

sydneyden turan :

demokrat bir ulkede birak valiyi [kapici]bile olamayacak bu zavalli adam turkiyede vali olmus yazik benim ulkeme ne oldu.....................

tc faruk :

sn.vali eskişehir'de her istediğini yaptırınca, yerin altında her istediğini yaptıracağını düşünüyor. kanımca, beynini parmaklarına giden ileti yolunda aksaklık var, kastı böylr olmayabilir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar