banner864

Vatan Partisi 3 gündür Türkiye gündeminde 17 Şubat 2015, 13:26

İşçi Partisi Olağanüstü Genel Kurultayı 15 Şubat Pazar günü saat 10.00’da “Milli Hükümet İçin Birlik” sloganıyla Ankara Spor Salonu’nda toplandı. 15 binden fazla yurttaşın katıldığı kurultayda tüzüğün birinci maddesinde yer alan isim ve amblem bilgilerini içeren fıkralar değiştirildi. Partinin adının “Vatan Partisi” olmasına karar verildi. 

Pazar günü, Vatan Partisi Twitter'da Türkiye gündemine girmişti. Bugün de Türkiye gündeminde olan Vatan Partisi için yurttaşlar şunları yazdı:

Murat Güneş: Yaşar Okuyan, Barlas Doğu, Tayfun İçli, İstanbul'un eski Valisi Erol Çakır,  TBMM Eski Bşk. Hasan Korkmazcan da Vatan Partisi'ne katıldı

Önder Öztürk: Hulki Cevizoğlu, Kurultayı değerlendiriyor: "Vatan Partisi'nin barajı geçeceği görünüyor.. İktidara ortak olmaya geldiği görünüyor"..

Deniz Yıldırım: Vatan Partisi, kurtuluşun simgesi sloganıyla coşkuyla kuruldu... 

Mine G. Kırıkkanat: İşçi Partisi'nin bugünkü olğanüstü kurultayında belki bir umut, belki gerici oportünizme karşı bir alternatif yeşeriyor: Vatan Partisi.

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

Birgül :

vatan partisinin kurultayı kadar güzel bir kurultay izlemedim. bütün gün televizyon eizledik. yürekleri sevgi dolu koca yürekli sn.doğu perinçek'e saygılarımı sunuyorum. yolunuz açık olsun.

Feridun :

vatan partisi ulusu birleştirecek ,herkeze iş aş ve mutluluk vererek onurlu bir yaşam sunacak.kulakulluk düzenine son verecek.insanları inaç, ernik ve cinsel ayrımcılık yapmadan çağdaş özgür vatandaş bilinci ile yaşamalarını sağlayacak.yaşasin vatan.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar