banner864

Vatan Partisi Denizli Milletvekili Adayı Yadigar Özen gözaltına alındı 19 Mayıs 2015, 12:20

Seçim çalışmalarının hızla devam ettiği Denizli’de dün akşam ilginç bir olay yaşandı. Vatan Partisi’nin gençlik kolu Öncü Gençlik’in seçim propagandalarına devam ettiği akşam saatlerinde gençlere destek olmak için çalışmalara katılan Denizli’nin en genç milletvekili adayı Yadigar Özen, polis ekipleri tarafından arkadaşlarıyla birlikte gözaltına alındı.
4 saat boyunca karakolda bekletilen Yadigar Özen yaptığı yazılı açıklamada; “Kaç milletvekili adayı yaptığı seçim çalışmaları sırasında gözaltına alınmıştır? Bu engelleme çalışmaları Vatan Partisi’nin gençleriyle, kadınlarıyla, deneyimli kadrolarıyla yürüttüğü çalışmaların yarattığı etkinin sonucunu gösteriyor. Bu durum bizi daha da kamçılıyor, 19 Mayıs 1919’da Bandırma Vapuru’na binen Mustafa Kemal Atatürk boynunda idam fermanıyla Milli Mücadele’yi yürütmüştü. Bizler için de 19 Mayıs’ı gözaltında karşılamak gurur vericidir. Tüm engelleme çalışmalarına rağmen 8 Haziran günü Vatan Partisi gençleriyle, kadınlarıyla, cesur kadrolarıyla Meclis’teki yerini alacak” dedi.

Yorumlar

Tayfun ÖZDAĞ :

asla yıldıramazlar korkutamazlar bu topraklarda mustafa kemal2i̇n gençleri̇ yeni̇lmez

hakan yurtseven :

acaba can güvenliğimiz mi sağlanıyor yoksa daha da tehlikeli bir hale mi gelmiş; verdiğimiz vergilerle beslenen ve görevini bilmeyen, kötüye kullananların varlığı ile?

sosyaldemokrat :

yuh olsun size

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar