banner864

'Vatan Partisi İktidarında polis hükümetin değil halkın polisi olacaktır' 25 Mayıs 2015, 16:42

Vatan Partisi Sinop'ta seçim çalışmalarını hızlandırdı. Sinop'un bütün ilçelerinde ve köylerde yurttaşlara partinin çözümleri anlatılıyor.
Vatan Partisi Sinop'ta seçim çalışmalarını hızlandırdı. Sinop'un bütün ilçelerinde ve köylerde yurttaşlara partinin çözümleri anlatılıyor.

Vatan Partisi'nin Sinop Milletvekili adayı Emekli Emniyet Müdürü Adnan Konukman partililerle birlikte kapı kapı dolaşıyor, el ilanları dağıtıyor.

E. Emniyet Müdürü Adnan Konukman yaptığı açıklamada partisinin Emniyet teşkilatıyla ilgili çözümlerini açıkladı: "Polis halkın can ve mal güvenliğini sağlamakla görevlidir. Polis hükümetlerin değil, devletin polisi olacaktır." "Polis, Cumhuriyetin polisi olacak, halkın polisi olacak" diyen Konukman, " Adli kolluk örgütünü kuracağız ve polisi idarenin politik baskılarından kurtaracağız" dedi.

"Her siyasi görüşten Sinop halkının yediden yetmişe Sinop'ta kurulacak nükleer santrale karşı çıktığını" belirten Konukman şunları söyledi: Vatan Partisi olarak biz Sinop halkının yayındayız. Siyasal iktidar Sinop halkının bu tepkisini dikkate almalıdır. Sinop halkının istemediği nükleer santral kurulamaz."


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

E.Özaydin :

vatan partisi yetkilileri ve adaylarindan biz söz duymak istiyorum !..." bizim iktidarimiz ülkeyi yeniden anayasal bir hukuk devleti yapacagiz " desinler ve halka hedef koysunlar , su an devletin ne anayasasi var ne hukuku ,

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar