banner864

Vatan Partisi İzmir Adayları Ege Üniversitesi öğrencileri ile buluştu 17 Mayıs 2015, 12:37

Vatan Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili adayları Hulki Cevizoğlu ve Şule Perinçek Ege Üniversitesi öğrencileri ile buluştu. Ege Üniversitesi’nin 30 öğrenci topluluğunun başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte akşam yemeğinde buluşan adaylar, gençlikten umutlu olduklarını belirterek, “On parmağında on marifet olan gençlerimizin sesini meclis kürsüsüne taşıyacağız” dediler ve gençliği, oylarını Vatan’da birleştirmeye çağırdılar.

İzmir 2. Bölge Milletvekili adayları Hulki Cevizoğlu ve Şule Perinçek Ege Üniversitesi gençleriyle unutulmaz bir akşama imza attı. Üniversitenin 30 topluluğunun gençleri Bornova’da bir araya gelerek adayları yakından tanıma ve sohbet etme imkanı buldu. Adaylar ile bol bol fotoğraf çektirip, soru soran gençler ilk kez bir siyasi önder ile bu şekilde tanışma imkanı bulduklarını ifade ederek, “Siyasi önderlerin üniversite öğrencilerine ve fikirlerine değer verdiğini görmek bizi gerçekten çok mutlu ediyor” diye konuştular. 

“Akılcı ve bilimsel düşünebilen milletvekilleri mecliste olmalı”

Adaylara gençliğin sorunlarından bahseden ve gençliğin milletvekillerinden beklentilerini anlatan öğrencilerin soruları yanıtsız kalmadı. Bilimsel, laik eğitimden yana olduklarını belirten gençler “Artık mecliste bizi temsil eden milletvekillerinin, şimdikilerin tam tersine akılcı ve bilimsel düşünebilen vekiller olmalarını istiyoruz.  Gençliğin sesi mecliste olmalı. Vatan Partisi Milletvekili adayları Hulki Cevizoğlu ve Şule Perinçek bizimle burada buluşup sorunlarımızı dinleyerek ve çözüm önerileri sunarak gençlere yönelebildiklerini gösteriyorlar. Bizim ülkemizdeki en büyük eksiklik bu. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

ulusalkanal.com.tr


Yorum Gönder