Vatan Partisi İzmir İl Başkanı, AKP ve HDP'yi topa tuttu 04 Haziran 2015, 10:20

Vatan Partisi 5 Haziran Cuma günü tüm İzmir halkını Gündoğdu’ya çağırıyor. Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleşecek mitingte Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Tayyip Erdoğan’ı yüce divana gönderecek belgeleri açıklayacak.
Vatan Partisi, 5 Haziran Cuma günü Gündoğdu’da düzenlenecek ‘Vatan Mitingi’ için Vatan Partisi İzmir il Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenledi. Basın açıklamasını İzmir İl Başkanı Mustafa Tosunlar yaptı. Tosunlar, ”5 Haziran Cuma günü partimizin düzenleyeceği miting sıradan bir miting değildir. Mitingimiz yeniden Cumhuriyet mitinglerinin başlangıcı olacaktır, gezi direnişinin müjdecisi olacaktır” dedi.
“VATAN PARTİSİ ÜLKENİN BÖLÜNME SENARYOLARINA DUR DİYECEK TEK PARTİDİR”

Cumhurbaşkanlarının yargılanacağı tek suçun vatana ihanet olduğunu belirten Mustafa Tosunlar “Ülkemizi günümüzdeki haline getiren 13 yıllık AKP iktidarının en önemli sanığı, şu anda Cumhurbaşkanlığı koltuğunu işgal eden Recep Tayyip Erdoğan, vatana ihanet suçundan yargılanacaktır. Genel Başkanımız Doğu Perinçek mitingimizde Tayyip Erdoğan’ı yüce divana gönderecek önemli belgeleri açıklayacaktır” diye belirtti.

Tosunlar, Amerika’nın seçim sonrası Türkiye’ye yönelik türlü senaryoları olduğunu söyleyerek, ”Ülkemiz için bölünme senaryoları çiziliyor. Bunların en tehlikelisi HDP destekli AKP-CHP koalisyonudur. Bu koalisyonun amacı ülkemizi bölmektir. Vatan Partisi ülkemizin bölünme senaryolarına dur diyecek tek partidir” diye konuştu.

“TÜRKİYE’NİN ONURUNU VATAN PARTİSİ KURTARIYOR”

Hangi koşullarda seçime gittiğimizi ve mitinge hazırlandığımızı hatırlamamız gerek diyen Hulki Cevizoğlu, ”Türkiye pek çok yasaklar içinde 7 Haziran seçimlerine gidiyor. Siyasi olarak baktığımızda, andımız ve ulusal bayramlarımızın kutlanması yasaklanıyor. Ancak Amerikan emperyalistlerinden emir almak, İngiltere’den madalya almak serbest hale geliyor. Türkiye’yi bölmek serbest oluyor” dedi.

Cevizoğlu, seçim çalışmalarında AKP’nin yürüttüğü propagandaya değinerek “AKP’nin yaptıkları ortadadır. Türkiye’yi bölmek için çalışıyorlar. Atatürk’ü, Türk’üm demeyi yasaklıyor. Vatan Partisi bunun aksine ülkemizi katliamcı göstermek isteyenlere karşı büyük bir hukuk mücadelesi kazanıyor. Partimizin gençleri Türk askerini onursuzlaştırmaya yönelik askerimizin başına çuval geçirmeye olayına tepki olarak Amerikan askerinin başına çuval geçiriyor. Türkiye’nin onurunu Vatan partisi kurtarıyor” diye belirtti.

BAYRAĞINI AL GÜNDOĞDU MEYDANI’NA GEL

Tosunlar, ”5 Haziran Cuma günü saat 17.00’da, Atatürkçü, laik, demokrat ve vatansever İzmir halkını bu hayâsızca akını durmak için Gündoğdu meydanına bekliyoruz. Bayrağını al ‘Mustafa Kemal’iin Askerleriyiz’ diye haykırmaya Gündoğdu’ya gel” diyerek miting çağrısı yaptı. (izmirbaskisi.com)

Yorumlar

Hasan Kemal :

vatan partisi onurumuz,geleceğimizdir.tüm atatürkçüleri seçimde vatan partisini desteklemeye çağırıyorum.tüm medya ve tüm anket kuruluşları' nın ambargosuna rağmen vatan barajı gümbür gümbür geçecektir.algı yönetimi burada başarılı olamayacak,duvara çarpacaktır.yaşasın türkiye cumhuriyeti,yaşasın atatürk ilkeleri.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar