banner864

Vatan Partisi Lideri Perinçek, emekli astsubaylar ve aileleriyle biraraya geldi 25 Şubat 2015, 19:40

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İstanbul'da astsubaylarla bir araya geldi. Perinçek, astsubaylara seferberlik çağrısı yaptı.
Vatan Partisi Lideri Doğu Perinçek, İstanbul'da emekli astsubaylarla bir araya geldi. Perinçek, Emekli Astsubaylar Derneği'nin Üsküdar Şubesi'ni ziyaret etti.

Çok sayıda emekli astsubayin katıldığı buluşmada Perinçek ve Emekli Korgeneral İsmail Hakkı Pekin astsubayların sorunlarını dinledi.

Sorunlarla ilgileneceklerini söyleyen Perinçek astsubayları seferberliğe davet etti.

Ülleyi böldürmeyeceklerini ifade eden Perinçek Astsubaylara söz verdi.

Emekli Korgeneral İsmail Hakkı Pekin de astsubayların sorunlarını bildiğini ve bu sorunlarla yakından ilgileneceğini belirtti.

Buluşmaya astsubay aileleri de katıldı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Ersen Gürpınar :

assubayların talepleri kesinlikle imtiyaz ve yeni haklar değildir; onlar önyargılarla gasp edilen haklarını kısaca adaleti talep ediyorlar bir örnek bir üniforması kefen olan bir ayın 6-8 gününü tek kuruş fazla mesai almadan nöbet,tatbikat,gece eğitimi ve özel görevlerle kışlada geçiren assubaylar büro memuru statüsünde birçok kamu görevlisinden daha alt derece ve kademeden göreve başlatılıyor vatan partisine ilgileri için teşekkür ederiz daha öncede ulusal kanal ve aydınlık gazetesi sorunlarımızı kamuoyu ile paylaşmıştı

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder