banner864

Vatan Partisi'ne AKP saldırısı 22 Mayıs 2015, 19:48

AKP’nin Vatan Partisi korkusu şiddete dönüştü. Konya’da seçim çalışması yürüten Vatan Partisi adayına AKP’liler saldırdı. Kahramanmaraş’ta ise Erdoğan mitinge gelecek diye Öncü Gençlik üyeleri yolda yürürken gözaltına alındı. 
Vatan Partisi Konya milletvekili adayı Em. Albay Nejat Yatkın, Ahmet Davutoğlu’nun köyüne 10 kilometre mesafedeki Hadim İlçesi’nde seçim çalışması yürüttüğü sırada AKP’liler tarafından saldırıya uğradı. Esnaf ziyareti için ilçeyi dolaşan Yatkın, seçim politikalarını anlatmak için girdiği bir dükkanda AKP’li bir esnaf tarafından küfür ve hakarete maruz kaldı. Ardından toplanan AKP’li grup tarafından sopalı saldırıya uğrayan Yatkın, Vatan Partili gençlerin saldırıyı püskürtmesinin ardından karakola giderek suç duyurusunda bulundu.     

Bugün bir diğer olay da Kahramanmaraş’ta yaşandı. Erdoğan’ın miting için gittiği Kahramanmaraş’ta Vatan Partisi gençlik kolu Öncü Gençlik üyesi iki kişi gözaltına alındı. Tayyip Erdoğan’ın yetkilerini aşarak yaptığı seçim mitinglerinde Öncü Gençlik üyelerinin sebepsiz yere gözaltına alınması, korkunun boyutunu bir kez daha gözler önüne serdi. Öncü Gençlik üyeleri hala gözaltında bulunuyor.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Tanhu GUVERCIN :

bunlari turkiye'den atmazsak gelecekte bu ulkede ulusalcilara yasam hakki olmaya- cak! 7 haziranda herkes gelecegini oylayacagini unutmasin! gelecekte bu ulkede olmak istiyormusunuz istemiyormusunuz!

SEDAT :

inadina vatan

sufi :

işte başladı birisinin biatçıları...ancak bilsinlerki sonları yakındır...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder