banner864

Vatan Partisi'nin kurultayı Devlet Bahçeli'yi telaşlandırdı 16 Şubat 2015, 18:46

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Vatan Partisi'ni hedef aldı. "Milliyetçiler orada, solcular orada, muhafazakârlar orada" diyen Bahçeli, "Bu kadar gelişmenin olduğu yerde bardaktaki saf suyu nasıl bulup çıkaracaksınız?" ifadelerini kullandı.
Vatan Partisi'nin kurultayı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi telaşlandırdı. Bahçeli, kurultaydan bir gece önce birleşme adımını hedef aldı.

Cumartesi akşamı gazetecilerle yemekte buluşan Bahçeli, İşçi Partisi'nin isim değişikliğini gündeme getirdi. "Yılların Marksist-Leninist temelli bir siyasi kurumu, son zamanlarda büyük bir Atatürkçü olarak ortaya çıktı" diyen Bahçeli, "İşçi Partisi’ni, ‘Vatan için birlik’ sloganıyla yeniden yapılandırmaya çalışıyorlar" ifadelerini kullandı.

MHP Lideri, "Milliyetçiler orada, solcular orada, muhafazakârlar orada. Bu kadar gelişmenin olduğu ve bulanık bir su halini almışken, bardaktaki saf suyu nasıl bulup çıkaracaksınız? Sabırla beklemek lazım" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da, Vatan Partisi kurultayı öncesi yaptığı açıklama ile dikkat çekmişti.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

İbrahim Gülgün :

oradaki̇ bi̇rleşme vatan i̇çi̇n sayin bahçeli̇.el ele veri̇p erdoğan'la parçalamaya and i̇çti̇ği̇ni̇z güzel vatanimizi son bi̇r hamleyle kurtarabi̇lmek i̇çi̇n.emperyalistlerden ve vatan hainlerinden bu güzel ülkemizi temizleyebilmek için....ama siz bunu anlayamazsınız.siz sadece gidin ulaşamadığınız ciğere mundar deyin!!!

Murat Gülen :

suyunu çıkartmış

tahsın kurt :

bahçeli senin derin siyasi bilgin okadar yok anlıyamssın sen !

ayşe ilbars :

saf su çıkarmaya gerek yok ordakiler zaten saf su biz suya muhtacız şansımıza saf su bulursak bayramımızdır

T.C.Bülent Savan :

oradaki bütün insanlar zaten safsu sizin deyiminizle;bir söz vardır gölge etme başka ihsan istemem bilmem anlatabildimmi

ışık :

saf sudan geçtik, düşünen çoğunluk kitle yani çare arayan millet olarak normal su bulamaz durumdayız artık. kirlenen sular içinde boğuluyoruz. bize saf sudan öte su gerekliydi. heyecanla ve ümitle bekilyoruz.

doğrucudavut :

einstein süper bir soru olmuş.iki bileti aynı anda alır ancak o.öbür tarafın biletiyle aynı anda mhp den gidiş biletini de alır.başka türlü gitmeeez

Mavi :

hedef almamış gayet saygılı bir üslupla gelişmeleri görmek istediğini ifade etmiş. açıkçası bu saygılı üslup beni de şaşırttı. doğru yorumlayalım lütfen. ve yorumlara sansüre son verelim.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder