banner864

Ve iki gün sürdü! Erdoğan çark etti! 21 Temmuz 2014, 12:58

İsrail'in Gazze saldırılarını fırsata çevirmeye çalışan Başbakan Erdoğan'ın Amerikan karşıtlığı iki gün sürdü. ABD'nin tepkisi üzerine Erdoğan, "ifadelerim ABD'ye karşı değil" dedi. Erdoğan, Yahudi Cesaret Madalyası'nı da "iade etmeyeceğini" belirtti.
ABD tepki gösterdi, Başbakan Erdoğan çark etti. Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi İsrail'in Filistin saldırıları üzerinden ABD karşıtı söylemlerini artıran Eroğan, "İfadelerim ABD'ye karşı değil" dedi.

Ordu mitingi dönüşünde uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan'a, seçim meydanlarında söylediği sözlere karşı ABD'nin tepkisi hatırlatıldı. Erdoğan, sözlerinin ABD'ye karşı olmadığını belirterek Amerika'ya mesaj verdi.

Erdoğan, Amerikan Musavi Komitesi tarafından kendisine verilen "Yahudi cesaret madalyası" ile ilgili de konuştu, "Musevi madalyasını iade etmeyeceğini" belirtti.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler
AbdErdoğan

Yorumlar

hüseyin ali Korkmaz :

ÇOCUKLAR ÖLÜYOR""Davete katılmayacağız çünkü; İnsanlar Irak'ta Suriye'de kafa kesen, göz çıkaran, örgütler tarafından öldürülürken IŞİD terör örgütüne halen ‘terör örgütü’ demek bir yana destek veren, 'İŞİD inanıyorsa rehineleri serbest bıraksın' diyen anlayıştan dolayı için davete katılmayacağız...Davete katılmayacağız çünkü;  Gazze'de, Suriye'de, Irak'ta çocuklar ölürken, lüks lokantalarda iftar sofralarında, sahte gülücüklerin atılacağı ve yalan demeçlerin verileceği “haram sofrasında’ oturmak Alevilere yakışmaz!"

ceren yıldız :

en iyi yaptığı şey sözünden dönmek zaten bunu defalarca gösterdi

Ataturk1 :

yaradana baskaldirsan da yuce allah pismansan seni affeder, ama dunyevi yaraticilardan bu beklenemez. gecmisi bilmeyen gelecegi tahmin edemez. gecmisi gozardi eden ders almayi bilmez. gecmise tekrar tikilmaya da mahkum olur.

abrek :

3 gün dayanamadı be...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar