banner864

Yalanını doktor raporu da kurtaramadı 15 Şubat 2014, 15:26

Başbakan Erdoğan'ın, "Başörtülü kardeşime saldırdılar" yalanı kamera görüntülerinden sonra doktor raporu ile de belgelendi. Türbanlı kadın Zehra Develioğlu'nun İstanbul Adliyesi Adli Tıp'ın raporunu çarpıttığı ortaya çıktı. Çünkü Adli Tıp raporuna göre morlukların muayene sırasında oluştuğu belirtiliyor.
Önce mobesa kayıtları şimdi de doktor raporu yalanladı Başbakan Erdoğan'ı.

Haziran Direnişi sırasında Kabataş'ta direnişçilerin saldırısına uğradığını öne süren türbanlı kadın Zehra Develioğlu'nun, İstanbul Adliyesi Adli Tıp'tan aldığı darp raporunu çarpıttığı ortaya çıktı.

Adli Tıp'ın raporunda, Develioğlu'nun vücudunda sadece basit zedelenme saptandı. Hatta morlukların 5 gün sonra, rapor almak için gittiği muayene sırasında oluştuğu belirtildi. Bebekte ise günlük bir kazayla oluşabilecek 3 cmlik ufak bir sıyrık var.

SOL'un yayımladığı rapor ayrıntılı incelendiğinde, bacaklarda oluşan beş morluktan dördü, saldırıyla meydana gelmesi güç olan, bacakların üst iç kısımlarında.

Yarı çıplak 80-100 kişinin saldırısına uğradığını iddia eden Zehra Develioğlu ise Anadolu ajansına yaptığı açıklamada hakkında bir karalama kampanyası başlatıldığını öne sürdü.

Develioğlu, "İnsanlara kendimi inandırmak zorunda bırakıldım, tarif edilemez bir acı içideyim" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

nalan :

kadının pisikolojik sorunları varmış bu kouda yorum yazmak pek işe yaramaz bence asıl başbakanın psikoljik sorunu varmı yokmu onun rapor alması lazım hala bu konuda ısrar ediyor

Ali ÖZTÜRK :

neden ayni gün polise gidip şikayet ederek sağlik saporu almadiniz 5 gün sonra adli tip raporu hiçde inandirici değil sizi başkalarimi yönlerdi rdilüffen dürüst olun unutmayinki dürüst olamayanlarin namusuda tartişilir

hasan tünca :

ben 61 yaşındayım hiçbir durumda yanında çocuğu ile (hemde bebeği) yolda yüryen birbayana değil taciz arabasını karşıyo otobüse trene tramvaya getimiyecek gençlik bu ülkede çıkmaz iftira iftira iftira yazıklar olsun yuh diyorum

Saliha Türk :

yalan ile temel atan,hayal ile bina yapar.

hakan alyazıcı :

bacakların iç üst kısımlarında ne yaparken morluk oluştuğu belli

Engin CEYLAN :

yalan konuşmak,halki aldatmak,iftira atmak sizlerin inancina göre günah,benim inancima göre şerefsizliktir

Emin tas :

Sizin din kitap umurunuzdamı.yalan iftira günah herşey var

Esatduman :

hala bu yalana inananlar varsa bu millete yazıklar olsun

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar