banner864

Yazıcı: “Varlığım Türk varlığına neden armağan olsun“ 13 Ekim 2013, 14:37

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Trakya gezisinde halktan açılım düzenlemelerine gelen tepkileri dindirmekle uğraştı. Esnaf, "biz andımızı okumak istiyoruz" dedi, Bakan Yazıcı da halkın Andımız'ı yanlış anladığını, aslında ayrıştırıcı bir metin olduğunu iddia etti.
 Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde halkın tepkisiyle karşılaştı. Edirne esnafını ziyaret eden Yazıcı'ya ilk tepki Andımız'ın kaldırılmasına geldi.

Yazıcı, "Andımız'ı neden kaldırdırınız" diyen esnafa Andımız'daki sorunun "Türk"lükten kaynaklandığını anlattı.

Bakan Yazıcı, Andımız'ın ayrıştırıcı olduğunu savundu.

Bakan Yazıcı, esnafı ikna edemeyince, en doğru olanın kökten kaldırmak olduğunu söyledi.

Gümrük Bakanı Hayati Yazıcı girdiği bir başka dükkanda da tepkiyle karşılandı. Bu kez tepki bir TEKEL Bayii'nden geldi.

Akşam saat 10'dan sonra içki satışı yasağından yakınan esnafa, Bakan,Yazıcı, "Biz yasak değil, düzenleme getirdik" diye yanıt verdi.


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Timur :

türk milleti akp'yi kökten kaldirmadikça türk milletine saldiri dinmeyecek !!! bunlar direk türk milletini hedef aliyorlar, planlarinda ülkemizin ismini degistirmekte var ...

havva :

o da türk değilmiş demek ki.

ismailk küçükbaş :

nevarbunda milleti ayrım cılıga sokan esas akp zihniyeti ve pkk yandaşlarıdır ne çerkezi nelazı nede kürdü şimdiyekadar gururla söyledide şimdineolduda kaldırıldı bunu herkez düşünsün

NALAN ULUĞ :

artik neyi nasil anlayacağimizida birakda biz bilelim.milleti hepten aptal yerine koymak bu olsa gerek.halk size vekalet verdi bunuda ülkeyi bölüp, bir azinlik için kimliğimizi yok etmeniz için vermedi.unutmayinki türk milleti 125 devlet,16 imparatorluk kurmuş bir millettir.osmanliyi kuran kimditr.oğuz türklerinin kayi boyudur.biraz okuyun, halka bilgiçlik yaparken, gidinde amerikada 121 yildir okunan anda bakin,bakinda amerika sizin yaptiğinizi yapiyormu görün.adamlardan biraz vatan sevgisi öğrenin.

nalan uluğ :

bu arada merak ettim bakan hangi milletten.

nalan ulu :

neden armağan olsun biliyormusunuz.çünkü burasi t.c.anayasasına göre türkiye cumhuriyeti ve ne mutluki biz türküz.bu bakan anayasayı çiğnediğini , suç işlediğini bilmiyormu.unutmasın ki bu söyledikleri anayaasal suç.türkiyeyi bölmek suç, türk milleti kadar başlarına taş düşsün.hem türk milletinin sırtndan geçin, hem her gün hakaret et.yetti artık.nerde bu ülkenin amerikalılara bile iddianname hazırlayan savcıları.

yakupcemil :

madımak katillerinin savunmanı, eğer türk olsaydın böyle abuk sabuk konuşmazdın;hem siz ne biçim bir türsünüz yahu, türk değilseniz neden bunu açıkça söylemiyorsunuz?hala korkuyor musunuz yoksa?...

Nazım kömürü :

Az kaldı bızlerde sıze düzenleme yapacagızzzzz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar