banner864

Yeni savcı temizledi 10 Şubat 2014, 11:46

17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında konulan tüm tedbir kararları kaldırıldı. Yeni savcı Ekrem Aydıner'in kararıyla bakan çocuklarının da aralarında olduğu 28 kişi ve şirketin mal varlıkları üzerinde haciz sona erdi. Tutuksuz yargılanan şüphelilerin yurtdışı çıkış yasakları da kaldırıldı.
Rüşvet ve yolsuzluk operasyonlarının 17 Aralık dalgasında verilen tüm tedbir uygulamalarına son verildi.

Gözaltına alınan işadamlarının mal varlıklarına konulan tedbir kararı kaldırıldı. Tutuksuz şüphelilerin yurt dışı çıkış yasakları ve adli kontrol tedbirleri de sona erdi.

Soruşturmaya yeni atanan savcı Ekrem Aydıner; bakan çocukları Barış Güler ve Kaan Çağlayan ile Rıza Sarraf'ın da aralarında bulunduğu 28 kişi ve şirkete ait malvarlığı ve adli kontrol tedbirlerine son verdi. Savcının "soruşturma dosyasında suç işlendiğine dair delil yok" dediği iddia edildi.

Star Gazetesi'nin haberine göre tutuksuz şüphelilere ait cep telefonu benzeri cihazlar da iade edildi. Ali Ağaoğlu ve bir çok şüpheli karar üzerine emniyete gelerek cep telefonlarını adli emanetten aldı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Hoca :

Allahin vebali gunahi calanlara caldirtananlara hainlere suclulara arka cikanlara gunahlarin altinda felc olsunlar amin

HASO DAYI :

el vicdan el vicdan delilmi kaldı kardeşim ne delili suç olmayınca delil olur mu? koskoca başbakan bile diyorki devleti soymamışlar, peki güzel de kimi soymuşlar bu paralar kimin nerden nasıl müdürün evine bırakmışlar varsa kaynağı belli olmayan para bizim evede bıraksınlar bizler rusyadan gelmedik ya bizde bu milletin evladıyız.

İzzet cesim :

Yorum yok ne yazılabilir ki bu habere yazık xok yazık

hasan güney :

ayakkabı kutuları sahte değil...içindeki paralar sahte..evcilik oynuyorlarmış..sen anne ol ben baba...sen banka ol ben mudi...

erdal bkr :

Peki o zmn ilk davayı açan savcı mı hatalı yorun yapmış...eğer öyle ise , o savcının daha önce açtığı tüm dava ve soruşturmaların da kayıttan düşmesi gerekmez mi?

emel :

vah vahhhhh....

yolcunet :

birileri birilerinin pisliklerini bööyle süpürüp hasır altı ediyo canım türkiyem yazık

engin :

savci bey vicdanin rahatsa bizce sorun degil,once sen rahat ol..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar